GSC Portal - Burak Yılmaz: "Bazen ben de beceriksizim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Burak Yılmaz: "Bazen ben de beceriksizim"

toplanti.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli ve futbolcularımızdan Burak Yılmaz, Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda yarın Anderlecht ile oynayacağımız karşılaşma öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Detaylar GSC Portal'da...

bizim takımda yöneticisinden futbolcusuna, futbolcusundan teknik direktörüne kadar herkes bir tuhaf. hepsi saçma sapan açıklamalar yapıyorlar

kankasıyla bunun maaşlarını ödeyebilmek için yönetim bunları mecburen her maç oynatıyor
bunlar her maç kendi kalelerine gol de atsalar sezon sonuna kadar banko ilk 11 çıkacaklar, teknik direktör kim olursa olsun
böyle bir ortamda başarılı olmak zaten imkansız
teknik heyet bunu bildiği için tamamen salmış durumda
bizlerden de bunu hazmetmemiz bekleniyor
acınası bir halimiz var

"Ben hâlâ aynı Burak’ım. Değişen sadece yanımdaki arkadaşlarım ve sistemimiz oluyor."

ilk defa doğru birşey söylemişsin. Sen 2 sene önce gol kralı olduğundada kazma buraktın halada kazma buraksın ama 2 sene önce takım olarak bu kadar kötü olmadığımız için senin gibi bir beceriksiz bile gol kralı olabildi bu ligde tek fark bu.

Bu adam ciddi ciddi kendini Avrupanın elit forvetlerinden biri sanıyor. Hareketleri, mimikleri herşeyi anlatıyor. Bazen ha !

Üst Alt