Burak Yılmaz: “Galatasaray’a dönmek istedim!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: “Galatasaray’a dönmek istedim!''

Burak Yılmaz: "Ben Çin'e giderken geri dönersem Galatasaray'a dönerim demiştim ama olmadı. Çünkü Galatasaray beni istemedi."

Burak Yılmaz: "Arda ile Galatasaray'ın buluşmasını çok istiyorum. Arda'nın heyecanını görüyorum. Galatasaray taraftarı ile buluşacağı günü bekleyemiyor bile."

Burak Yılmaz: "Ben Muslera'yla, Drogba'yla, Sneijder'le oynadım. Bu oyuncuların hiç parayı sorun ettiğini görmedim. Ama sadece pandemi dönemi para alamayan yabancı oyuncular bizi bırakıp gitti. Onlara hiçbir şey olmuyor, Türk oyuncular hakkını savunduğunda kadro dışı kalıyor."

Öyle bir konuşmuş ki;sanki yerli oyuncular hiç para almıyor.

Son kuruşuna kadar paranızı alıyorsunuz sadece biraz geç oluyor.
ama aldığınız paranın yarısını bile hak etmiyorsunuz.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Son 2 sene bizde olsa geçen yıl 10 puanla kazanır, bu yılı en kötü 2. bitirirdik. Büyük oyuncu, bu kulübün ekmeğini yiyen çoğu adamdan daha Galatasaraylı.

Gelsin abi Arda, Caner, Burak, Emre Çolak, Semih vs.... hepsi gelsin. Toplayın adam tayfayı gelsinler de kulüp bir daha gün yüzü göremeyecek şekilde ebesinin malum bölgesini tersten görsün, Galatasaray diye bir kulüp kalmasın tarihe karışsın. Getirin aga durmayın.

Öyle bir konuşmuş ki;sanki yerli oyuncular hiç para almıyor.

Son kuruşuna kadar paranızı alıyorsunuz sadece biraz geç oluyor.
ama aldığınız paranın yarısını bile hak etmiyorsunuz.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

IMG_1519.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt