Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sadri Şener'den Galatasaray'a Yeşil Işık

Ben Aysal yönetimin 5 milyona alıp getirdiğin de denecekleri de biliyorum kusura bakma oyuncuyu ayartınız diyecekler. Derler bunu. Trabzonlular çaldınız diyecekler pof bir sürü tantana iki ucu boklu değnek işte.

Galatasaray yonetimi Trabzon halkini niye dusunsun ?

Gecen sene 3 tane, bunlarin ikisi cok onemli oyuncularini aldi Trabzon'un. Bu sene Umut'u aldi. Burak'i alinca mi Trabzon halkini dusunecek ?

Trabzon Fener'i dusman ilan etti de ne oldu ? Fener Trabzon'u takmiyor bile. Bir ata sozu var ya, kendin sey yaptigin seyinle oynamak, Trabzonspor onu yapiyor.

Sonuc ? Elde ne ettiler ? Hic. Cunki bakarsan guclu olan taraf Fenerbahce.

Ozaman Galatasaray niye Trabzon halkini dusunsun ki ? Trabzon da Istanbul takimini tutan'a rastlamak zor. 2011 den once Trabzondan Galatasaray'a dogru durust bir transfer hatirlamiyorum.

Kucuk olan Trabzonspor. Aradaki dengeyi onlar dusunmeli, cunki Galatasarayin kaybedecegi hic birsey yok.

Bunlar bir yana; Galatasaray mi koydurdu 5 milyon euro'ya serbest kalir maddesini ? Ayartma nasil olsun ki ? Kendi yonetimi Burak'in bu istegine evet dedi.

Bu Trabzonun sorunu. Trabzon halki birine kizacak ise kendi yonetimi olmali.

Kulup boyle basit, duygusal davranmamali.

seneye Türk oyuncular lazım olacak. 5 m euro ya sadece Yurtdışı için serbest kalıyor.Bu yüzden 5+sercan teklifi iyidir.

Ya her şey bir yana, galiba altyapıdan 1 futbolcu istiyorlarmış? Mertan, Berk İsmail Ünsal ve Okan Derici dışında düşünülebilir. Ama bu saydıklarım asla verilmemeli. Zaten hoca geldiğinde " Altyapının yeniden yapılandırılması gerektiğini ve elimden gelse kapatırım " gibi bir söylemi vardı. Bari elimizdeki yetenekli 2-3 oyuncuyu da değerlendirmeye bakalım ki, Fatih hoca bu isimlerin gönderilmesine izin vermeyecektir. Yani benim düşüncem bu yönde..

sadri şener gitsin kazıklayacak başka takım bulsun alt yapıdan birini istiyorlarsa boş adam değildir kesin mertan,berk,okan derici den biridir

Verilecek oyuncu konusunda anlasma saglanırsa oldu bu iş o zaman.

Burak kaçırılmayacak bir oyuncu kontenjandan dolayı burak ve hamit transferi çok stratejik transferler olur.

Umarım ikisini de alabiliriz.

Aman kimse duymasın!

FANATİK, Burak Yılmaz transferinin şifresini çözdü. Galatasaray, gol kralıyla anlaştı ama ortalık karışmasın diye yıldız futbolcuya 'sus' emri verdi. Gelişmeleri duyan Trabzonspor Yönetimi de, Karadeniz durulsun diye, “Cim Bom'a neden olmasın” mesajları yolluyor.

Transfer sezonunda adı en çok geçen oyunculardan Burak Yılmaz konusunda FANATİK, kritik bir detaya ulaştı. “Avrupa’ya gidiyorum” diyerek izin isteyen, ancak haftalar geçmesine rağmen halen Lazio’ya imza atmayan Burak Yılmaz’ın Galatasaray ile her konuda anlaştığı ortaya çıktı. Gol kralıyla el sıkışan Sarı-Kırmızılılar’ın kurmaylarının hem yıldız oyuncuya hem de menacerlerine, ‘sus’ talimatı verdiği öğrenildi.

Cim Bom’un yöneticilerinin, “Biz Trabzon cephesini ikna etmek üzereyiz. Ancak bu noktada iş duyulursa sıkıntı olur” telkini üzerine Burak’ın dış dünyayla ilişkisini kestiği bildirildi. Fakat bu ‘anlaşma’ haberi çok geçmeden Trabzonspor kulislerinde yankılandı. O nedenle de Bordo-Mavili yönetim artık gidişini kabullendiği Burak Yılmaz’ın Galatasaray’a satılması yönünde ‘yeşil ışık’ niteliğinde demeçler vermeye başladı. Tarafların transfer paketine girecek ek oyuncu için görüştüğü kaydedildi. Bu arada Galatasaray’ın normalde 5 milyon Euro satış bedeli olmasına rağmen Burak için Trabzonspor’a 7 milyon Euro ve sonraki satıştan pay vermeyi kabul ettiği de mevcut bilgiler arasında

Cevap: Aman kimse duymasın!

Bu fanatik te olmasa hiç haberimiz olmıyacak transferlerden saolsunlar çozüyorlar hep şifreleri falan.

Ben bu spor medyasındaki gazetecilerden korkmaya başladım açıkcası... Bunlara devamlı gaibten BİLDİREN birşeyler var. Ayrıca herkesin telefon konuşmalaırını duyma yetenekleri de cabası. Şu son zamanlarda da ŞİFRE çözmeye başladılar. Ayrıca aynı gün içerisinde bir takıma 10 tane oyuncu getirip, ertesi gün transferin zora girmesini sağlayabiliyorlar. Hele hele ismi sır gibi saklanan tüm isimleri biliyorlar. Bence bunlar aramızda gizlice yaşayan gelişmiş uzaylı bir ırk.

Yahu TS ile ilişkiler falan.

Sanki adamı zorla getiriyoruz.

Adamın sözleşmesine böyle bir madde konmuşsa alırız kusura bakmasınlar.

Zaten biz fazla para vermiyor muyuz ,bu adam daha ne istiyor? Ah Sadri ah.

Berk ve Mertan'ı vermeyelim de...

Şener: "İstediğimiz parayı versinler.."

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, takımdan ayrılmak isteyen Burak Yılmaz ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Trabzonspor defterini kapatmaya hazırlanan ve yeni bir maceraya yelken açacak olan Burak Yılmaz’ın transferi belirsizliğini korurken bordo mavili kulübün Başkanı Sadri Şener, Hürriyet Gazetesi'ne konuştu...

Avrupa kulüpleri dışında Galatasaray’dan da teklif alan milli golcüyü, sarı kırmızılılara satabileceğini söyleyen Şener, 10 Temmuz’a kadar Burak Yılmaz’ın durumunun belli olacağını kaydetti. Golcü futbolcunun artık Trabzon’da kalmasının zor olduğunu ifade eden Şener, şunları söyledi:

- Burak Yılmaz son dönemlerde dikkat çekici bir çıkış gösterdi. Bordo mavili forma altında çok başarılı oldu. Özellikle de geçen sezon çıtayı bir hayli yükseltti. Şampiyonlar Ligi ve Milli Takım’daki performansıyla, Avrupa kulüplerinin takibine girdi.

Karşımıza ciddi teklifle oturmalılar

- Golcümüzün 5 milyon Euro ve sonraki satışından yüzde 25 pay karşılığında yurtdışına satışına izin vereceğimi söyledim. Aradan zaman geçti. Burak bize geldi ve “Trabzon’da kalmak istemiyorum” dedi. Zorla güzellik olmayacağını anladık.

- Burak Yılmaz’ı daha önce Avrupa’ya satmaya sıcak bakıyorduk. Ancak, Galatasaray da kendisini istiyor. Yurtiçinden de ciddi bir teklif gelirse kendisini Galatasaray ya da başka bir kulübe satarım. Yeter ki istediğimiz parayı versinler.

Bizde Egemen, Selçuk, Buraklar çok

- 10 Temmuz’a kadar Burak Yılmaz’a süre verdik. O da teklifleri değerlendirecek ve bir karar verecek. Bizimle ya kendisi ya da anlaştığı kulüp temasa geçecek. Yurtiçi veya dışı farketmez. Oturup konuşacağız. Bir şekilde bu işi bitireceğiz.

- Bizde daha çok Egemen Korkmaz, Selçuk İnan gibi yetenekler var. Burak Yılmaz da gitse bir şey değişmez. Zirvede olmaya devam edeceğiz. Burak için Lazio daha önce devredeydi. Lokomotif Moskova da kapımızı çaldı ve şu an onlarla da görüşme halindeyiz.

Kaynak: Eurosport.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt