Burak Yılmaz mı, Gomis mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz mı, Gomis mi?

Burak Yılmaz mı? Gomis mi?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
Burak Gomisin tirnagi olamaz. Burakin girdigi pozisyonlara ben gireyim bende atarim onun kadar

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zaten cevabi kendin vermissin , surat , bitiricilik , kontratak tehdidi , performansi uzun sure stabil tutma .. gomis hic bir kriterde burak i gecemez

gomis vucudunu fizigini burak a gore daha iyi kullanir ve dunya futbolundaki yeri buraktan ondedir

acikasi bu anketin acilmasini bile burak a saygisizlik gorurum

allahtan ki eski futbolcumuz da boyle konusabiliyorum

gomis mi eren mi dense belki uzun uzun dusunur eren derdim ama burak ayri bir seviye

Zaten cevabi kendin vermissin , surat , bitiricilik , kontratak tehdidi , performansi uzun sure stabil tutma .. gomis hic bir kriterde burak i gecemez

gomis vucudunu fizigini burak a gore daha iyi kullanir ve dunya futbolundaki yeri buraktan ondedir

acikasi bu anketin acilmasini bile burak a saygisizlik gorurum

allahtan ki eski futbolcumuz da boyle konusabiliyorum

gomis mi eren mi dense belki uzun uzun dusunur eren derdim ama burak ayri bir seviye
Yok deve!
Gomismi Erenmi denince Ereni seciyormus hahahahaha komik cocuk.

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Puhahahaha yoruma bak ya,Burak bizde Gomis X takımda olsa Gomis denirdi,Bu ikisinin tek ortak yönü futbolcu olmaları zaten alakaları yok,Burak bencil oynayıp fazla gol atar daha fazlası yok,Burak bambaşka seviye ne ya :)

Son düzenleme:
12/2013 burak dünyanin en iyi forvetlerden biriydi

12/2013 burak > gomis derdim

ama genel olarak gomis > burak

burak takim oyununa zarar veren biri

İkisinin de tarzlarını sevmiyorum. İkisinin de oyun içine pek katkısı yok ve pozisyon gelirse genelde atıyorlar. Ancak ikisinden birini seçmem gerekirse Gomis derim tabii. Son vuruş kalitesi ve çalım özelliği Burak'dan daha iyi.

Kel ölür sirma sacli olur, kör ölür badem gözlü olur.

Bizdeyken ettiginiz küfürleri ne cabuk unuttunuz. Gercekten inanamiyorum bazen burada yazilanlara.

Galatasarayda 1 sezon oynayan dean saunders diye bir adam vardi , dunyada inanilmaz yerlere gelen biri de degildi ama bana sorsan , gol vurusu kalitesi , ozellikle gol cesitliligi ve hizli olmamasina ragmen cabuklugu ile bugun oynasa burakla gomis amator lig topcusu gibi gelirlerdi

20 ye yakin gol atmistir belki , fb deplasmani haric akil almaz bir iz de birakmamistir ama klasi ve yetenegi ust duzey bir adamdi

burak i gomisten , ya da tersi gomis i buraktan iyi bulmak hele hele de ikisi de her hafta degisken performans sergilerken , cok goreceli bir sey

negredo mu , love mi
janssen mi , soldado mu

uzar gider

Burak'in emeklerini inkar edecek degiliz.

DZpdQq7W4AMiCvk

DZpdR0tW0AIpqlB

Üst Alt