Burak Yılmaz: "Önümüzdeki günlerde bilinen bilinmeyen her şeyi açıklayacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Önümüzdeki günlerde bilinen bilinmeyen her şeyi açıklayacağım"

Anlasilan ciftlikten ayrildigi icin cok üzgün cakma kral.

Ne de olsa burada keyfi yerindeydi, kötü oynasa bile onu yalayip yutanlar cogunlukta.

takım nerdeyse ilk yarılık gibi maç diliminde liderden 15 puan gerideymiş falan umrunda değil bunların,açıklama falan yapma usulca düş Galatasaray'ın yakasından

Diyorki can kardesimi yani selcuku da yanimda götürecegim cete tam olsun diye olcan umutu da götürmek istiyorum diyecek, bunu duyan galatasaray taraftari buraka heykel dikecek

Hepimiz az çok sineye çekmezse yönetime fena halde sallayacağını tahmin edebiliyoruz. Başkanın kardeşi ile yaşadıkları bir olay da vardı. Onun dışında yönetim ve takım içindeki bazı futbolcular hakkında etki edecek bir şeyler söyler mi bilemem.

Fenerbahce'den giden hiçbir yerli futbolcu Fenerbahce aleyhine konuşmaz..

Ama Nedense Galatasaray'dan giden her futbolcu Galatasaray'ı karıştırmak için elinden geleni yapar...

Anlamıyorum Galatasaray size napıyor ya ?

Ben mesela neden sürekli ofsayta düştüğünü bilmiyorum,neden bu kadar gol kaçırdığını neden top kontrol edemediğini neden bu kadar egoist olduğunu neden bu kadar beceriksiz olduğunu bilmiyorum.bunları da cevaplayacak mı acaba?

Üst Alt