Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Elestirme kültürü inanilmaz Türkiye´de.

Yok gol kaciriyormus da, yok kücük maclarda atiyormus da. Hadi canim sizde :)

Bi tebrik etmeyi ögrenin. Robot mu bu adam?

Elestirme kültürü inanilmaz Türkiye´de.

Yok gol kaciriyormus da, yok kücük maclarda atiyormus da. Hadi canim sizde :)

Bi tebrik etmeyi ögrenin. Robot mu bu adam?

Tebrik ediliyor, takdir görüyor. Başardığı az iş değil de insanlar gözlemlerini söylüyor. Biraz daha becerikli olsa +10 golu olurdu.

Trabzon bu adama gol attırcaz diye en az bu sene 15 puan harcadı. Maç başına girilen pozisyon 10 attığı 1.

Selamın aleyküm G.Saray'a hayatını adayanlar... Burak Yılmaz kadar boş bir oyuncuyu görmediniz. Hoşgeldiniz...

Çok fazla pozisyona girmesi her ne kadar takdire şayan olsa da bu pozisyonların çoğunu kaçırması ve bir çok kez yanlış kararlar vermesi de o kadar kötü. Her şeyi dozunda yapmak lazım Burak kendisini geliştirdi evet, iki sezondur da sürekli yükselen bir grafiği var ama eksikleri de çok ve özellikle mental eksikliklerini aşabileceğini sanmıyorum.

baya bir tepki varmis gibi bir ortam var bu baslikta sahsen Burak Yilmaz Galatasarayimizda oynarsa bu sezonki 32 golunu de rahat gecer diye dusunuyorum

-------------Burak--------Elmander------------

---Emre------------------------------Engin----

--------------Melo------Selcuk----------------

---Hakan----------------------------Eboue----

--------------Ujfa------Semih-----------------

-------------------Muslera---------------------

sizler icin konusamam tabiki ama hem Turk olmasi hem bu kadar gol atmasi israrla alinmasina gereken bir neden oldugunu dusunuyorum ve bu tavan yapmis Turk futbolundaki transfer balonlari arasinda Burak kolaylikla 8-10 milyon civari bir degeri vardir ve bunun karsiligini da verir diye dusunuyorum.

Baros malesef yok ortada ve sezon sonu ayrilir gibi geliyor bana

Necati icin de su an performansi iyi olsada Sampiyonlar ligi ayarinda bir forvet oldugunu dusunmuyorum.

Burak Elmander her hali ile Turkiye ligini domine eder

ve Avrupa icin dikkat edilecek bir forvet hatti olur

*Dip not

Unutmayalimki Selcuk - Burak bir birini cok iyi bilen ve anliyan oyuncular

bu adam 32 gol attı belkide dahada atıcak baros bizde en fazla kaç gol attı 20 peki burak, baros'dan daha mı iyi? hayır! o zaman neyi tartışıyoruz biz çok gol atması bişey ifade etmiyor ben oyuncunun salt yeteneklerine bakarım baros örneğinide değiştirip elmander filanda yapabilirsiniz o size kalmış...

Çok ilginç şeyler konuşulmuş burada, dikkat edin de milleti indireyim derken siz bulunduğunuz yerden de olmayın..

Böyle tip seyleri konusmak icin burasi yeri degil bence. Ayri bir konu acip orda istediginizi konusun, bu konuyu da daha fazla dagitmayin.

Üst Alt