Burak Yılmaz Resmen Galatasaray’da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Resmen Galatasaray’da

Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray’da

Resmen derken daha resmi site bile aciklamadi tamam bonserivisinide yatirdik ama bu kesin manaya geliyormu ?

---selçuk----colman

umut---jaja------yattara veya engin

------burak-------

veya türevleri şeklinde şekilleniyordu kadro. herkesin söylediği "bizim takımda çok daha fazla gol atar" söylemine katılıyorum . aşağı yukarı aynı kadro tiipinde oynamış bir futbolcudur Burak. Kanatlarımız daha iyi olabilir ama zaten Burak kanatlardan gelen toplarla değil göbekten gelen toplarla çok gol atan bir oyuncu. 15-20 gol atarsa ben ben başarı sayarım.

Burak Yılmaz kulübümüz ile arasındaki 25.07.2011 tarihli sözleşmenin 6-D maddesini, Galatasaray Kulübü aracılığıyla kullanarak, serbest kalma yoluna gitmiştir. KDV hariç 5.000.000.-EUR peşin ödeme ve futbolcunun bir sonraki transferinden KDV hariç %25 pay verme şartlarının, Galatasaray Kulübü tarafından tamamlanması dolayısı ile futbolcu Burak Yılmaz ile kulübümüz arasındaki 25.07.2011 tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.”

Hala resmi değil diyenler var..şaştım kaldım yau : ))

Üst Alt