Haber - Burak Yılmaz, Tepkilere Dayanamayıp İstifa Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Burak Yılmaz, Tepkilere Dayanamayıp İstifa Etti

ben öyle bakmıyorum - daha doğrusu bilmiyorum Burak "Başkan geleyim halledeyim devre arasına" kadar dememiştir. Şenol güneş sayesinde göstermelik düzende burakta para cukkalamaya gelmiştir işte.
para kazanacak bir süre yoktu hani sözleşme imzalamış olsa eyw. derim de.
açıkcası çaylaklık yaptı şenol gittiyse sende git. yok eğer kalacaksan bu takımda hiç mi tecrübeli yardımcı antrenör yoktu da burak oldu.

çok salakça bir iş yaptı.

para kazanacak bir süre yoktu hani sözleşme imzalamış olsa eyw. derim de.
açıkcası çaylaklık yaptı şenol gittiyse sende git. yok eğer kalacaksan bu takımda hiç mi tecrübeli yardımcı antrenör yoktu da burak oldu.

çok salakça bir iş yaptı.
türkiyedeyiz yav - illa cepler şenlenmiştir. ANÇ aptal burda tamamen Şenol kararıyla - Sergeni kaybetmek BJKnin kaçınılmaz çöküşü.

ben burak'ın TD kariyeri derdi olduğunu düşünmüyorum hiç.

dalga değil çok ciddi sorucam

Gedson hakikaten söylenti niteliğindeki haberler gibi haber yollasa - devre arasında OK der miydiniz? harbi ciddi soruyorum. Biraz türkiyede dokununca kendini atma modelindeki yabancıya dönüştü.

dalga değil çok ciddi sorucam

Gedson hakikaten söylenti niteliğindeki haberler gibi haber yollasa - devre arasında OK der miydiniz? harbi ciddi soruyorum. Biraz türkiyede dokununca kendini atma modelindeki yabancıya dönüştü.

Dinamizm vs katar ama skora etkisi düşük olacak böylelikle oyuna pozitif katkısı da kısıtlı olacağı için bizi daha çabuk geliştirecek bir oyuncu tercih ederim

Son düzenleme:
ANÇ jk’yi bitirmeye yemin etmiş. Önder Karaveli falan getirebilir, gerçi o da Fener’den puan almıştı sanırım
derbi reaksiyonu vermek zorundalar, yoksa anç gidişi filan çok iyi denk geldi. Yeni başkan derbi kaybedip taraftarı karşısına almaz prim filanda olur o maça. Burak yetersizide tam doğru anda istifa etti.

fb den puan alsalar yeterli aha rıza haberi geldi aspor son dakika. rıza bilenir.

beceremez ama biraz düzeltir. dünden razı zaten sivasta banko TD olduğu için ne zamandır bırakıp gitme huyuda yok.

bana göre ANÇ yönetimi varken Sergen zaten takmaz bile (kafada bitirmiş bile olabilir TDlik olayını belkide) - Rıza yüksek aday hakikaten.
Seçime kadar deniyor. Rıza seçim sonrası da kalmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. FB maçı için Rıza olması bence bizim adımıza daha olumlu.

Üst Alt