Burger King'de Başıma Gelen Olay - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burger King'de Başıma Gelen Olay

Cevap: Burger King'de Başıma Gelen Olay

Eski bir Steakhouse fan'i olarak şu anki vaziyetten hiç memnun değilim. Uzun bir müddet yememiştim Steakhouse, malum kampanya mevsiminde McTurco'dan başkasına kaymıyor gözüm. :D Neyse efenim, iştahla Steakhouse sipariş ettim. Yemeye başladığımda bir gariplik olduğunu hissettim. Eti sanki pişmemişti. İlk kez yemediğimden lezzetini gayet iyi biliyordum. Geri götürüp ette bir gariplik olduğundan bahsettim. Değiştirdiler. Yine aynı durum. Kız arkadaşım da benimle aynı fikirdeydi. O gün bugündür Burger King'e gitmedim. Soslardan para almaya başladıkları günden bu yana gözümden düşmüşlerdi zaten. Steakhouse da gitti. Belki arada sırada Triple Whopper yemeye giderim. Hain BK!

Ayıptır söylemesi 1.5 döner söylerim extra 3-4 lavaş isterim kendim kıvırır kıvırır yerim:asd:

Şuan normal üye gözüyle bakıyorum, arkadaşın biri başına gelen bir olayı anlatmış. Kısaca Burger King firmasıyla yaşadığı bir sorun. Ve bazı arkadaşların Türk'lük duyguları mı kabarıyor, yoksa tamamen zaman geçsin maksatlı mı bilemiyorum, Adana Kebap vs... tarz da alakasız görseller paylaşıyorlar. Şimdi o yüzden editlenen yazılar için, küsmeye-darılmaya gerek yok. Konunun amacı kaybolursa, illa ki müdahale edilmesi gerekiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Şuan normal üye gözüyle bakıyorum, arkadaşın biri başına gelen bir olayı anlatmış. Kısaca Burger King firmasıyla yaşadığı bir sorun. Ve bazı arkadaşların Türk'lük duyguları mı kabarıyor, yoksa tamamen zaman geçsin maksatlı mı bilemiyorum, Adana Kebap vs... tarz da alakasız görseller paylaşıyorlar. Şimdi o yüzden editlenen yazılar için, küsmeye-darılmaya gerek yok. Konunun amacı kaybolursa, illa ki müdahale edilmesi gerekiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Bende aynı gözle bakıyorum Emre. Ve bütün kebapların vs oldugu gibi yerinde durdugunu görüyorum. :)

Edit : Silmişsin hepsini sonradan.

Üst Alt