Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu | 43.361 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu | 43.361

Cevap: Bursa - Timsah Arena Projesi (45,000)

Bakıyorum da Bursa taraftarı kötülenmiş.

Bursa taraftarı Galatasaray taraftarından daha vefalıdır.

Gördük geçen sene iddiasız Galatasaray'ımızın stadına gidenleri.

Bursa maçlarına ikinci ligde bile yoğun talep vardı.

Bursa çoğu maçta doldurur o stadı.

Uluslararasi turnuvalar düzenleyebilmek icin 45.000´lik stat önemli. Gelecek sezon ortasinda biter herhalde stat. Güzel gelismeler

Kayseri Fener macina gittim,kolonlarin demirleri gozukuyor,distan tutan demirler sallaniyor.

Bir facia olabilir. Umarim bi an once ankaraya yakisir bi stad yaparlar.

Sent from my HTC Incredible S

ankaraninda projesi var. ben sadece insaatina baslanmis stadlari koydum.

isterseniz proje olanlarida ekleyebilirim.

ankara, sivas, eskisehir, malatya, antep vs vs.

bjk ye stad yapılacağına anadoluda 3-4 tane orta ayar stad yapılsın çok daha mantıklı...adamlar derbide stadın yarısını dolduramıyo.semt takımı dedikleri doğru herhalde.türkiyede 3 milyon bjk li var mı harbiden çok merak ediyorum.

Bursa 45000'lik stadını dolduracağını düşünüyorum. Türkiye'nin en iyi taraftar gruplarından biridir Bursa. Hayırlı olsun.

45 fazla gelmesin bursaya :)

30 ideal idi

bence iyi, bursanın büyük takım olma potansiyeli var. o yoluda çok iyi katediyolar şuanda. 25 sene sonra 5 sampiyonluğa falan ulasırlarsa o zaman da 25-30 bin az olurdu. bes belli ilerisi düşünülmüş. Daha bu takım avrupaya da gidecek. bence Türkiyenin Tottenham'ı ya da Valencia'sı olacak bursa. hakediyolar

bence son resim alakasız olmuş çünkü inşaat fotolarında loca katları var bence üstüne tekrar çıkılcak bir kat daha locaların yani son resimdeki gibi bütün halinde olmaz

Muazzam bir stadyum olacak. Son teknoloji, her şey dört dörtlük. Açılış maçına gitmek kısmet olur inşallah.

O stadyumda hem Bursaspor ile, hem Milli Takım ile nice başarılar görecek insanlar. İnanıyorum..

Bu arada proje çok hızlı ilerliyor. Seneye stadı açarız yüksek ihtimal.

5343-timsah-arena-da-ihal-625511.jpg

bizde de sözde aslanlı yol GS falan yazcaktı bence o timsah ağzı falan yalan olur

Ne olup ne olmadığını seneye hepiniz göreceksiniz. :)

Ne olup ne olmayacağı belli az çok..

gerçekten güzel bir stad yani çoğu ile yapılıyor ama en çok hakkeden bursa ve 45000 ne az ne çok bence tam kıvamında ;)

Gerçekten güzel bir stad inşaatı görme fırsatım oldu yoldan geçerken stad biraz şehir dışında kalıyor ama çok güzel bir stad olacak yakışır Bursa'ya.Ayrıca bu stat milli takımımızın stadıda olabilir.

Ben size çok ufak ön bilgiler vereyim, kulaktan dolmasın bari bir sürü şeyler..

-Timsah ağzının içinde taraftarlar için özel alanlar, kafeteryalar, BSStore, etkinlikler vs. olacak. Fakat bu timsah ağzının iç tarafında kalan bölüm deplasman tribünü gibi çizilmişti. Değişiklik ile teksas tribünü buraya taşınacak.

-Mart ayından itibaren çalışmalar çok daha hızlandı. Bütün tribünler aynı anda yükselecek.

-Çatı ihalesi gerçekleşti. Dış cephe ile bütünleşmiş bir çatı sistemi olacak. TT Arena'nın çatısında kullanılandan daha hafif bir malzeme olduğunu duymuştum.

-Localar dahil 48.500 koltuk alanı mevcut. (Tahmini 45-46.000 kişilik olacak.)

-Stadın altında 2 kat otopark olacak.

-Saha çizgisinden kale arkası tribünün başlangıcı 7.5 metre olacak. Saraçoğlu'nda 15m.

-C90 görüş açısı. (TT Arena ile aynı)

- Kale arkaları 62 basamak olacak.

-Uzun vadede stadın büyütülme imkanı da olacak. Zaten Recep Altepe'de bunu söyledi. 65-70.000 kapasiteye kadar çıkartılabilecek.

- Recep Altepe : "Parayı veren stada ismi koyar." :)

-Son olarak Bursaspor'un 50.yılı olan 2013 yılında açılacak..

Ben size çok ufak ön bilgiler vereyim, kulaktan dolmasın bari bir sürü şeyler..

-Timsah ağzının içinde taraftarlar için özel alanlar, kafeteryalar, BSStore, etkinlikler vs. olacak. Fakat bu timsah ağzının iç tarafında kalan bölüm deplasman tribünü gibi çizilmişti. Değişiklik ile teksas tribünü buraya taşınacak.

-Mart ayından itibaren çalışmalar çok daha hızlandı. Bütün tribünler aynı anda yükselecek.

-Çatı ihalesi gerçekleşti. Dış cephe ile bütünleşmiş bir çatı sistemi olacak. TT Arena'nın çatısında kullanılandan daha hafif bir malzeme olduğunu duymuştum.

-Localar dahil 48.500 koltuk alanı mevcut. (Tahmini 45-46.000 kişilik olacak.)

-Stadın altında 2 kat otopark olacak.

-Saha çizgisinden kale arkası tribünün başlangıcı 7.5 metre olacak. Saraçoğlu'nda 15m.

-C90 görüş açısı. (TT Arena ile aynı)

- Kale arkaları 62 basamak olacak.

-Uzun vadede stadın büyütülme imkanı da olacak. Zaten Recep Altepe'de bunu söyledi. 65-70.000 kapasiteye kadar çıkartılabilecek.

- Recep Altepe : "Parayı veren stada ismi koyar." :)

-Son olarak Bursaspor'un 50.yılı olan 2013 yılında açılacak..

vay be kapasiteye bak. gerçi bizimkide büyütülebilir o kadar ama...

şeyi soracam TT arenanın kaç metre saha çizgisine?

Üst Alt