Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi

3 puanlarıda silinmeli ayrıca, Diyarbakırspora yapılmıştı.

Bursa taraftarı bu kadar pislik bir taraftar işte. Kendi polislerine, bıçaklarla giriyor herifler yahu, şaka gibi. Diyarbakır'da ya da Hakkari'deki Kürt vatandaşlarının böyle polise saldırdıklarını görmedim ben. Onlar bile cesaret edemiyorlar düşünün. Bunlar aşmışlar artık. Sporu, şu pislik işlerinize alet etmeyin bari. Sadece Beşiktaş taraftarına değil, İstanbul takımlarına karşı bir kinleri var bunların bence. Geçen sene de; ''İstanbul teslim ol!'' tezahüratları yapıyorlardı.

Bursaspor-Beşiktaş maçında çıkan olaylar nedeniyle Galatasaray'a 135 bin euro para cezası kesildi....

Zaytung haber ajansı.

Besiktasin yattigini ima edenler ,halt etmis, sende ediyorsan sende halt etmisin.Siz Fenerlilere soylesiniz dememize gerek yok, zaten su yazdiklarinla, bolca gosteriyorsun.Nasilki Bursanin kume dusmesini koca sezon yatip ,Besiktasa bagliyanlar halt etmisse ,gecen yil Fenerbahcenin sampiyon olamayip bunu, Besiktasa baglamasi da ayni olay .Sevinme olayina gelirsek, bu link her seyi anlatiyor sanirim Ligtv.com.tr - VideoHaber - Fenerli'nin gönlündeki şampiyon Sivas!

Daha pişmanlık yok yani? :) Peki o zaman. :)

Fenerbahçe-Sivas'ın durumu ile Beşiktaş-Bursa'nın durumunu bir tutarak bunu örnek diye sunmanız ne kadar doğru karar sizin. Ben de Sivas'ı destekledim o yıl ama senelerin düşmanlığını bir geceliğine gözardı edip Beşiktaş'a karşı bir birliktelik olmadı Fenerbahçe ile Sivas arasında. Bursa ile Beşiktaş arasında one night stand yaşandı geçen yıl, kanlı bıçaklı olan insanlar kol kola şampiyonluk kutladı. Bugün kaldıkları yerden devam ediyorlar kavgalarına. Demek Fenerbahçe'nin küskünleri barıştırmak gibi bir özelliği varmış. :)

Bu arada koyduğunuz video 28 Şubat 2009 tarihli Fenerbahçe-Sivas maçından. Skor 4-2 Fenerbahçe lehine. :)

Bir de söylemeyi unutmuşum; ben hiç bir zaman Beşiktaş yüzünden şampiyon olamadık diye bir şey söylemedim hayatımda. Hiç bir zaman da demeyeceğime adım gibi eminim. Geçen sene Trabzon'u yenemediğimiz için şampiyon olamadık biz, Beşiktaş'ın Bursa'ya yatması yüzünden değil. He Trabzon'u yenemediğimiz için şampiyon olamayışımız, Beşiktaş'ın Bursa'ya yattığı gerçeğini değiştirmiyor.

Fenerbahçe-Sivas'ın durumu ile Beşiktaş-Bursa'nın durumunu bir tutarak bunu örnek diye sunmanız ne kadar doğru karar sizin. Ben de Sivas'ı destekledim o yıl ama senelerin düşmanlığını bir geceliğine gözardı edip Beşiktaş'a karşı bir birliktelik olmadı Fenerbahçe ile Sivas arasında. Bursa ile Beşiktaş arasında one night stand yaşandı geçen yıl, kanlı bıçaklı olan insanlar kol kola şampiyonluk kutladı. Bugün kaldıkları yerden devam ediyorlar kavgalarına. Demek Fenerbahçe'nin küskünleri barıştırmak gibi bir özelliği varmış. :)

Bu arada koyduğunuz video 28 Şubat 2009 tarihli Fenerbahçe-Sivas maçından. Skor 4-2 Fenerbahçe lehine. :)

Galatasaray forumunda beşiktaş-fenerbahçe taraftarları tartışıyor. Enteresan değil mi?

Galatasaray forumunda beşiktaş-fenerbahçe taraftarları tartışıyor. Enteresan değil mi?

Ohooo, daha önce de çok tartıştık biz. :) Sen yeni olduğun için ilginç geliyor ama daha eski arkadaşlara ilginç gelen bir şey yok emin ol. :) Çok şahit oldular onlar bu duruma, sen de alışırsın zamanla. İlerde sana normal gelir, gelecekteki yeni üye arkadaşlar şaşırır. :)

İbrahim Beşiktaşlı buldu mu yakasını bırakmaz :) Hatta yavaş yavaş bize sempati duymaya başladığını bile düşünüyorum :) Yakında Galatasaray 2. takımım falan derse şaşırmam :D

Bu durumlarda konuyu üzerlerine kitleyip kaçıyoruz, bazen aylarca tartıştıkları oluyor. :eek:

Beşiktaş kışın dünya yıldızlarını :) getirirken 10-15 gün konuşmuştuk. Sonrasında 15 gün ceza aldım ben, cezam bitti döndüm, halen daha aynı konu devam ediyordu. Bi 10-15 gün daha tartışmıştık. :D

İbrahim Beşiktaşlı buldu mu yakasını bırakmaz :) Hatta yavaş yavaş bize sempati duymaya başladığını bile düşünüyorum :) Yakında Galatasaray 2. takımım falan derse şaşırmam :D

Napayım zaafım var benim de Beşiktaş'a. :D Bursa nasıl Beşiktaş'a sataşarak büyük olmaya çalışıyorsa, Beşiktaş da aynısını Fenerbahçe'ye sataşarak yapmaya uğraşıyor. Dayanamıyorum ben de. :)

İstanbuldaki olay bursalı taraftarın tahrikleriyle başladı bu olayın en başıda saçma sapan bir olaydı bursaspor son maçlarında yeniliyor sonra beşiktaşa laf atıyor birde antuya baktım bursalıları tebrik edenler var...

İstanbuldaki olay bursalı taraftarın tahrikleriyle başladı bu olayın en başıda saçma sapan bir olaydı bursaspor son maçlarında yeniliyor sonra beşiktaşa laf atıyor birde antuya baktım bursalıları tebrik edenler var...

Beşiktaş'ı sütten çıkmış ak kasık gibi göstermelerine bayılıyorum.

Bir de söylemeyi unutmuşum; ben hiç bir zaman Beşiktaş yüzünden şampiyon olamadık diye bir şey söylemedim hayatımda. Hiç bir zaman da demeyeceğime adım gibi eminim. Geçen sene Trabzon'u yenemediğimiz için şampiyon olamadık biz, Beşiktaş'ın Bursa'ya yatması yüzünden değil. He Trabzon'u yenemediğimiz için şampiyon olamayışımız, Beşiktaş'ın Bursa'ya yattığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ne anlatirsan anlat karsindaki ne anladiysa anlattiklarim bundan ibaret,koydugum video herkesin her takima sevinebilecegini Fenerlilerinde zamaninda bunu yaptigini gostermek icindi,sivasin durumuyla bursanin durumu ile ne alakasi var ,bursalilar Besiktasa dusmansa bunun bunun biz Besiktaslilarla ne alakasi var

ama size gore ligdeki butun takimlar yatar biz siz yatmassiniz yok deme antuda her gun ayri bi gerizekali baslik acip yaziyor bunlari

Fenerbahcenin boyle baristirma ozelligi varsa kustugunuz ligin diger 17 takiminida baristirsin bizde gorelim atmaya basladiginizda mangalda kul birakmiyorsunuz

ligin tek harbi takimi tek durust takimi herkez size karsi siz tek basiniza herkesle bas edebiliyorsunuz say say bitmez bu zirvalar aslinda uzun bi yazi yazicaktim ama disarda biraz isim var gelince daha iyi ve teferruatli bi yazi yazicam ibrahim

Olay çıkaranlar gerçekten ceza görebilseydi hiçkimse böyle cesaretli olamazdı, birçok defa, adam öldürmeye dahi varan olaylar oldu, sonuçta kim cezalandırıldı, herşey yapanın yanına kar kalıyor, bu da insan denemeyecek yaratıklara cesaret veriyor.

Sonuc olarak Besiktas 3 puani alip diri olarak Kupa Finali macina cikacak. Bursa'lilar hukmen maglup duruma dusup, para cezasi ve seyircisiz oynama cezasi alacaklar. Olan Bursa sehirine oldu, mali ve cani zarara ugrayanlara oldu ve Besiktas taraftari gule oynaya feribot ile Istanbul'a geliyor. Degermiydi yani. Bu hooliganlar kadar odun yoktur.

Hukmen maglubiyet, bes mac seyircisiz oynama.... bir daha benzerinin tekrarlanmasi halinde puan silinmesi ya da ligden dusurulme olacaginin kesin bir dille anlatimi...

Böyle olacağı belli idi ne diye bjk seyircisini alırlar ki.

Üst Alt