Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı! | Kafile stada gidemiyor, BJK'liler İstanbul'a geri

Ne güzel işte, yasayı uygulamaya geçirecek enayileri tespit ederler ...

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı! | Kafile stada gidemiyor, BJK'liler İstanbul'a geri

Tasvip etmiyorum yalnız Beşiktaş taraftarı son yılların en büyük giderini yemiş oldu. :)

Bursalılar çok arıza çıkarıyorlar her zaman böyle

Yasayı uygulamanın tam zamanı.Olayları çıkaranları atacaksın içeri başka çaresi yok.

Beşiktaşlılar yolu kapattı. Son yılların en büyük olayları yaşanıyor.

scaled.php

Beşiktaşlı taraftarlar da Bursa-İstanbul yolunu trafiğe kapatmışlar.

İlk yarıdaki olay olmasa neysede.

Hiçmi hesaba katamazlar.

BAkalım sökücekmi yasaları.

Hiç umudum yok ya neyse.

Biliyorsun adamların odun oldugunu neden maca seyirci gitmesine izin veriyorsun

Allah Topunuzun Belasını Versin Fenerasyon

Bunların olacagını bile bile izin veriyor Fener'in isine gelen her türlü seyi yapın bakalım

Tasvip etmiyorum yalnız Beşiktaş taraftarı son yılların en büyük giderini yemiş oldu. :)

İşte bu mantıkla yaklaşıldığı için şuan durum böyle ne demek abi en büyük giderini yedi ne oldu yani şimdi kalitemi kazandı Bursa babalanacaklar ne diye? Araba yaktık holiganlık yaptık bizler birer gerizekalıyız diye mi övünecekler? Aman ne büyük iş yaptılar.

Biliyorsun adamların odun oldugunu neden maca seyirci gitmesine izin veriyorsun

Allah Topunuzun Belasını Versin Fenerasyon

Bunların olacagını bile bile izin veriyor Fener'in isine gelen her türlü seyi yapın bakalım

bunun neresi fenerin işine geliyor anlamadım

Salak yemin ediyorum gerizekalı bu adamlar.

"Şiddet olaylarında kavga eden ve yaralanmaya neden olanlar: 3 yıldan 5 yıla kadar men ve 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası..." deniyor.

Yasalarda mümkün olan en yüksek hapis cezası ne kadarsa o kadar kesilsin. İddia ediyorum Seyrantepe'de Galatasaraylıların içinde Fenerbahçe formalı da görürüz, Saraçoğlu'nda Galatasaray formalı da. Höyt demeye cesaret edemez kimse.

Birde bugun 4 kere laf yedim kolumdaki bilekliğe dil uzattılar. Bir tane liseli ergen çıar şunu diye emir kipi kullandı bana!!! hemen 155 çevirdim daha ben konuşamamışken göremedim nereye gittiğini. Karaktersizin önce gideni bunlar! Nefret ediyorum nefret!

Tff karar verecekmiş..Yerinde olsam maçı oynattırmam..

Olay bitse ne olur..Beşiktaşlı oyuncularda konsantre "0"

Beşiktaş taraftarı geri dönüyor.

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı!

Teröristlere insan hakları, taraftara gelince sıkın gazları..

eger o taraftar otobüse yönelik bir aykırılık yapıyorsa benim gözümde teröristten farkı yoktur. yetti artık şu geri kafalı heriflerin şu yaptıkları. şu devletin cıkardıgı yasa devreye girsinde herkes anlasın anyayı konyayı. yetti artık be böyle dangalaklar yüzünden türk futbolundan soguyoruz. bunu bizim taraftarlardan biri yapıyorsa onlar icinde gecerli. insan olan adam gibi gelir macını izler. karsı takıma futbolcusuna saldırmaz..

Üst Alt