Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı! | Maç İptal Edildi

Bir 10 maç verin Bursa'ya ceza + olarak da hükmen mağlubiyet.

Cevap: Bursa'da ortalık karıştı! | Kafile stada gidemiyor, BJK'liler İstanbul'a geri

Hanife kime neyi anlatma çabasındasın ki bu söylediklerini senin yaşın kadar tribünde sağda solda yaşadım zaten ben.

Polisle ilgili konuya gelince de aynı tepkiyi teröristlere de yapması gerekir diyorum, sadece gücünün yettiği öğrencilere veya taraftara değil.

polis kendi kafasına iş yapmıyor. emir geliyor onlarda uyguluyor. hep polisler suclanır zaten. tamam aralarında yamuklar cıkar. onların tarafındanda bakmak lazım.

Ligtv skandal lan resmen.Alt yazıda son dakika olarak 'maç iptal' yazıyordu ama yorumcular hala maçı tartışıyorlardı.Sonra iptal haberini duydular,yorumculardan birinin dışarda ki olaylardan haberi yok galiba 'skandal bir karar' dedi.:eek:

geçen sene ne güzeldi , şampiyonluğu hep beraber kutlamışlardı..beşiktaşlısı bursalısı ne oldu bunlara ...

Hanife kime neyi anlatma çabasındasın ki bu söylediklerini senin yaşın kadar tribünde sağda solda yaşadım zaten ben.

Polisle ilgili konuya gelince de aynı tepkiyi teröristlere de yapması gerekir diyorum, sadece gücünün yettiği öğrencilere veya taraftara değil.

eyi anlatmaya çalıştığım gayet açık ve net değil mi? İkisinede yapmalı tabiiki yapmıyormuş gibi lanse etmeyin.

aha macta iptal olmuş şimdi kına yakın lan. ben biliyorum kınayı nereye yakacagınızı ama söylemiyim.

Kulübe ceza taraftara ders mi vercek?

Olmaz öyle şey en az 5-10 kşiyi alıp güzel bi ceza vermezlerse yasalarıda kanunlarıda..

Tipik turk taraftari, satasmak icin kavga cikarmak icin yer ariyorlar.

Bakalim su spor'daki yeni yasa ise yarayacakmi? (!)

Oraya Bjk taraftarı getirmekle başladı saçmalık böyle olacağı belliydi işte bu zihniyetler yüzünden ülke ileri gitmiyorya :eek:

Cevap: Son Dakika l Maç İptal Edildi

''Bir yönetici "Bizim taraftarımızın güvenliğini sağlayamıyorsanız, futbolcularımızın da sağlayamazsınız" dedi ve film koptu!'' (Alıntı)

Üst Alt