Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Cumhurbaşkanımız yerden göğe kadar haklı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Cumhurbaşkanımız yerden göğe kadar haklı"

Şu anki milli takım lejyoner dolu diyor.

Ulan bu sınır kalkalı 1 sene oldu. Sanki öncesinde çok iyi oyuncu yetiştiriyodunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Artık ozan tufan, volkan şen, sercan yıldırım gibi çöpleri milyon eurolara satamıyor diye bu karın ağrısı.

Karın ağrısı oyuncu satamıyor diye değil malum kişiye yaranmak ve mevcut vergi borcunu sildirmek içindir. Siyasi yalakalıkla menfaat bekliyor.

HTC 10

Selcuk gibilerin 4 milyon kazanmasi disinda baska hic biseye hizmet etmez bu kural.

Bu kural cikana kadar umarim bizim u17 ler gelisir.

1(135).jpg

Geçen tam da bunu diyecektim şimdi en kötü kulüpler sırf yalakalık olsun diye demedim TFF yabancı sınırı getirmezse de biz yabancı sınırı getiriyoruz kendi takımımız için tarzı açıklamalar yapmaya başlarlar diye düşünmeye başlamıştım. Görüş, düşünce ne olursa olsun omurgalı insan sayısı çok az.

Ayrıca demezler mi adama ulan sığır, ulan salatalık madem karşısın ne bok yemeye 14 yabancı doldurdun takıma. Silah zoruyla mı aldırdılar o yabancıları sana

Üst Alt