Bursaspor’dan Batalla ve Serdar Aziz Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor’dan Batalla ve Serdar Aziz Açıklaması

86c59Untitled.jpg

Bursaspor Kulubü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, Batalla ve Serdar Aziz hakkında çıkan transfer söylentileri hakkında konuştu.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Bursaspor’dan Batalla ve Serdar Aziz Açıklaması

2 side iş yapar bizde ama çıtayı yükseltmeliyiz 1.sınıf oyuncular almalıyız

Cevap: "Bursaspor Kulubü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, Batalla ve Serdar Aziz'in..."

Serdar Aziz'i bilmem ama Batalla 2. bir ALEX olabilir.

benim birinci tercihim diego ama olmazsa batalla'yada hayır demem adam klas oyuncu.. ama bonservisi 5-6 milyon € civarı vardır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Batalla'yi vermezler, Serdar'dan daha iyisi olan diger Serdar var. Aziz'in balon oldugunu düsünüyorum ben.

batallayı alacak kadar vizyonsuz olamazlar herhalde:D 2 sinide satmayın aman. sizde kalsın. ömrünün sonlarına kadar.

Batalla diego dan daha katkılı olur bize ancak , Bursaspor takımı en değerli oyuncusunu devre arasında bırakabileceğine inanmıyorum.

bız batalla denen adamı alıyorsak eger.onun alınmasına kim karar veriyorsa gorevi bırakabılır

batalla ne lan gs de.

Batalla dan da Balta dan da Galatasaray'a hayır gelmez.

Vizyonunuz ne kadar küçüldü?

Batalla şu ligde top ayağına geldiği zaman ileriye doğru en akıllı şekilde taşıyan oyuncu bana göre bursa nın kötü kadrosu yok satıcaklarını düşünmüyorum oyuncularını zaten o kadroyla nasıl o kadar az puan aldılar anlaşılır bir şey değil.

Üst Alt