Bursaspor'un rakipleri M.United,Valencia ve Rangers oldu ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor'un rakipleri M.United,Valencia ve Rangers oldu !

Cevap: Bursaspor'un rakipleri belli oluyor! Kura Çekimi 19.00'da...

İkinci torbadan Panathinaikos

Üçüncü torbadan da ; FC Kophenag çıkarsa gruptan çıkma ihtimalimiz bile var :)

Grubu 4. olarak bitirirler ama bence kesinlikle ezilmez avaraj takımı falan olmazlar

Bursa içeride iş yapar kim gelirse gelsin.Deplasman zor.

lyon,pana,basel falan çekerlerse gruptan bile çıkabilirler sonuncu olur dedim ama kura önemli

Temenni olarak yazdıkları en zor gruplar gelip de Bursaspor oradan alnının akı ile çıkarsa o arkadaşların hepsine tekrar buradan sesleneceğim.Yorumlarını kaydettim :)

Temenni olarak yazdıkları en zor gruplar gelip de Bursaspor oradan alnının akı ile çıkarsa o arkadaşların hepsine tekrar buradan sesleneceğim.Yorumlarını kaydettim :)

İnşallah Cenk eğer benimkini temenni olarak algıladıysan öyle değil ben en zor olarak yazdım umarım çıkarsınız gruptan:)

Onların da istediği o zaten. Büyük takımlar gelsin, açıkçası oradaki en zayıfın gelmesini isterim ama gerçekçi bakınca biraz o halde bile çok zor rakipler bekliyor Bursa'yı. Madem öyle, Ömer Erdoğan'ın dediği gibi; Madrid'i istiyoruz.:)

Birinci torbadan Inter, Chelsea, Barca, ikinci torbadan Real Madrid, üçüncü torbadan Tottenham ve Schalke 04 gelmezse kötü bir kura olmaz. 3 büyüklerin hepsi ya 3. ya 4. çıkıyor gruptan. Bursaspor 'un 3. çıkması bile büyük başarıdır.

Umarım Bursa için en kolay olacak takımlar gelir. Tüm takımlar güçlü ama gönlüm bi nebze daha kolaylardan yana.

Manchester United

Real Madrid

Schalke 04

Bursaspor

Hocam böyle bir grup gelsin de sen benim yorumumu istediğin kadar kaydet.:) Averaj takımı olursunuz.

Umarım en kolay kurayı çekerler. Sparta Moskva-Marsilya-Milan üçlüsünü zorlar Bursa.

Bol şans.

Her kura öncesi bu tarz muhabbetler döner ve hepsinde de rakip takım için en beter grubun gelmesi istenir. Ama çoğu zaman da beklenen olmaz ve ya kolay ya da normal sayılabilecek gruplar gelir. Zor olan denk gelse bile en zoru olmaz. Sadece 1 istisnası var bunun. 2000-2001 sezonu Beşiktaş;Milan,Barcelona ve Leeds United ile aynı gruba düşmüştü. Olabilecek en zor kuralardan biriydi.

Her kura öncesi bu tarz muhabbetler döner ve hepsinde de rakip takım için en beter grubun gelmesi istenir. Ama çoğu zaman da beklenen olmaz ve ya kolay ya da normal sayılabilecek gruplar gelir. Zor olan denk gelse bile en zoru olmaz. Sadece 1 istisnası var bunun. 2000-2001 sezonu Beşiktaş;Milan,Barcelona ve Leeds United ile aynı gruba düşmüştü. Olabilecek en zor kuralardan biriydi.

Bizim deplasmanda 2 tane attığımız Leeds'ten 6 tane yemişlerdi ama. :D

Üst Alt