Bursaspor'un rakipleri M.United,Valencia ve Rangers oldu ! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor'un rakipleri M.United,Valencia ve Rangers oldu !

Cevap: Bursaspor'un rakipleri M.United,Valencia ve Rangers oldu !

Valencia gidenlerin yerini Feghouli ve Soldado ile doldurdu bu yüzden Villa ile Silva'nın gittiğini düşünürsek bayağı zayıfladılar. Eski Valencia değil. Rangers'ın son durumu hakkında bilgim yok ama bana göre Bursa'nın işi çok zor. İçeride belki puan alabilirler ama dışarıda puan alabileceklerini sanmıyorum.

Valencia eski Valencia değil en önemli oyuncularını kaybettiler bu yüzden eski gücünde değiller. İki maçta bir puan alabilir Bursa, belki de daha fazla.

Rangers da güçlü bir ekip ama öyle yenilmeyecek bir ekip değil. Evinde 3 puan deplamsanda belki bir puan ile grubu 4-5 puan ile bitirebilirler. Bu da 3. olma şansı doğurur Bursa'ya.

Açıkçası ben ümitliyim Ertuğrul Sağlam ve ekibinden. 3. olurlar diye tahmin ediyorum.

ManU'dan ve Valencia'dan puan alamaz.Belki Rangers'tan evinde bir puan alabilir.Ama yine de futbol sürprizler dünyasıdır.Bakarsınız ManU'Dan puan alır diğerlerinden alamaz.Ama yine de Bursaspor için güzel bir macera olacaktır.Hangi futbolcuları 6 CL maçı görmüş ki.

Bursaspor 3. olacak Uefa'ya gelecek
happynew.gif

3. olma ihtimalleri var. Rangers geçilmeyecek bir takım değil,eski durumlarında değiller.

valencia yeni yapılanmaya girdi rangers o kadar güçlü değil istesen böyle kura olmaz.ne yapıp edip içerideki valencia ve rangers maçlarını alıp dışarıda rangers ı yenmesi yada berabere kalması lazım.

kimse onlardan bi beklenti içinde olamadığı için maçlara rahat çıkacaklar bu onlar için avantaj

Kötü bir kura değil.ManU'dan puan almaları zor ama Valencia ve Rangers maçlarınından alacakları muhtemel puanlara göre durumları belli olur. Avrupa Ligi'ne kalsalar bile başarılı sayılırlar zaten.

ManU'nun tecrübesi iki maçta da yener. Aynı şekilde Valencia'da öyle. Alabilirlerse bence sadece kendi evlerinde Rangers'dan 1 puan alabilirler. İsim olarak kolay görünüyor ama hepsi tecrübeli takımlar.

İlk defa Avrupa tecrübesi yaşayacak bir takım için kolay olmayacak.

Bursaspor'a çok deneyimli takımlar geldi.

İşi çok zor.

Üst Alt