Buse Terim Olay Yarattı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buse Terim Olay Yarattı!

Cevap: Buse Terim Olay Yarattı!

En güzel yanıtı sahada vereceğiz bu eziklere.O kadar eminim ki Kadıköy'de galip geleceğiz hemde çok rahat! Geçen sene de Fenerbahçe favoriydi.Biz en kötü halimizle güzel bir oyunla pozisyon bularak 0 - 0 bitirmiştik.Bu sene fark atacağız.

Cevap: Buse Terim olay yarattı!

Yeni bir hesap acmak zorundalar, aslinda bunlari IP'den banlamak gerekir. Twitter kurucularin bu olaya el atmasi lazim, IP'lerden banladigin an bi b.k yapamazlar.

Seref beyden sonra bende o trend'e girdim, kimler katildiysa spamledim ve bildirdim de, umarim ise yaramistir.

Ip değil ıp'yi değiştirebilirsin bir şekilde hepimiz statik ıp kullanmıyoruz sonuçta. Mac adreslerini banlayacaksın bak daha girebiliyorlar mı, gidip para verip ya yeni bir router alacaklar yada ağ kartını değişecekler bu da onlara ceza olacak piyasaya da sıcak para girecek :D

Malum hakareti alıp yorum yapanlar yine TT'ye sokuyordu farkında değil.. Hatta bunu TT yapan onun bunun çocuğu diyorlar. İyide hastangı kendin yazarak TT yapıyorsun farkında değilsin.

ndll6b.jpg

:) Hos degil yani.

kesin koymuslardir

bana kalırsa Fatih Terimin yani Galatasaray teknik direktörünün kızının daha dikkatli olması lazım,böyle konuşmaması lazım,ha konuşuyorsa da yakın çevresinde olması lazım

tutupda milyonların görebileceği bir mecrada böyle birşey yazarsan cevabını da verirler,

haksız sayılmazlar

not:twitterım yok,olayla da alakam yok ama görüşlerim bunlar..aynı şeyi atıyorum aykut kocamanın da kızı yapsa aynı tepkiyi alırdı,empati yapmak lazım bence

bana kalırsa Fatih Terimin yani Galatasaray teknik direktörünün kızının daha dikkatli olması lazım,böyle konuşmaması lazım,ha konuşuyorsa da yakın çevresinde olması lazım

tutupda milyonların görebileceği bir mecrada böyle birşey yazarsan cevabını da verirler,

haksız sayılmazlar

not:twitterım yok,olayla da alakam yok ama görüşlerim bunlar..aynı şeyi atıyorum aykut kocamanın da kızı yapsa aynı tepkiyi alırdı,empati yapmak lazım bence

Fenerli misin değil misin bilmiyorum ama Necati'nin formuna dikkat çeken kinayeli bi hastag ile Terim'in kızının adı ve soyadı kullanılarak hazırlanmış hastag'i nasıl bir tutabiliyosun?

haksız sayılmazlar

deminki topicte süphelendim ama bukadar belli etme. biraz daha *****engizlik kat olmuyor yapamıyorsun.

Buse, fenerin anasınıda ateş basmış kuşlardan geçilmiyor buralar ..Sana edilen küfürlere,üzülmeye değmez it ürür kervan yürür

Gerilimden beslenen bir camia oldukları için (özellikle bizim maçlar öncesinde) son yıllarda Galatasaray-fener maçlarından önce ortamı germek, oyuncularımızı, teknik heyetimizi sinirlendirmek, taraftarlarımızı tahrik etmek için her türlü pisliği, her türlü iğrençliği yapmışlardı ama bu kadar da aşağılık bir harekete kalkışmamışlardı yine de. Şerefsizlik konusunda her sene üstüne koyarak ilerleyen, sürekli kendisini geliştiren, kendi klaslarına yakışan hareketlerini sürdüren fenerbahçe camiasını tebrik ediyorum.

haksız sayılmazlar

senin dünden belliydi.o angut kokunuz hissettiryo belkide.dün sivas yenilgisini bekledin de mi angut ?

fenerlilerin ateşini gardiyanlar ve diğer mahkumlar alıyor zaten hapishanede merak etmesinler Metristeki babalarına selam göndersinler...

Selimina şarkısı fenerlilere gelsin hapishane müziği parmaklıklar ardında ateşinizi bu alır...

[video=youtube;y5DE92Rceb0]https://www.youtube.com/watch?v=y5DE92Rceb0[/video]

haksız sayılmazlar

Sıradan bir muhabbeti ahlaksızlık sınırlarına taşımayı bukadar basit karşılayabiliyorsan o hakkı kendinde bulabiliyorsan ve bunda bir hata görmüyorsan bende burda senin ananı karını kızını bacını anıyorum tek tek milim milim sonucta böyle birşeyi yüzlerce Galatasaray taraftarının ulaşabileceği bir mecrada konusuyorsun.

Madem bunlar size göre doğal tepkiler dediklerimi iyi anla ve ananın karının kızının bacının suratlarına şimdi onlarını andığımı bilerek bak.

bütün msjları bizler atıp wwtt yaptık.fenerlilerin hastagının yüzde 90 nına bizimkiler yazmıştı.

Üst Alt