Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü

Korku başladı.

52svj.jpg

Ya resmen yürüyüşü engellemek istiyorlar... Bak bizim yönetim görecek yürümeyin diyecek, Emniyet görecek yürümeyin diyecek...

Yoksa delikanlı gibi çıkıp gelecek olanlar böyle mi açıklama yapar "Bakın yürüyüşe izin vermeyin verirseniz bizde geliriz olay çıkar bakın" demek

Umarım yürüyüş olaysız geçer.. Kimse engel olmaz, bizim taraftarımız da zaten taşkınlık yapmaz.. Yapılan adaletsizliği rahatca dile getirir sonra da usulca dağılırız.

yapışması şart sadece izliyoruz karar alırken kimleri nasıl karşılarına alacakalrını bilmeleri gerekir hatta dün yapılmalıydı yürüyüş

fenerlilerin o gün orada olabileceklerini sanmıyorum. Emniyet te önlem alacaksa fenerlilere karşı alsın. Dayak yiyecek olanlar onlar olur çünkü öyle bir arbede yaşanırsa.

artık ne olcksa olsun,kavgaysa kavga,yapacak bise yok,sustukca neler oluyo gün gectikce görüyorz,imkanı olan herkes gelsin ltfen,olmayand a bi sekilde imkan yaratsın,gösterelim sikecilere nasıl oluyomus bu isler

Tarih ve zaman uyarsa giderim.

Gerçi GS-Bjk maçı öncesi olursa katılım daha fazla olacaktır.

Hep oyunlar seneryolar sustuysak biryere kadar aklınızdan çıkarmayın Türkiyedir Galatasaray! :happynew::happynew:

Kötü bir karar çıkarsa federasyonu yıkalım gençler.(Daha doğrusu yıkın, ben gelemicem :D)

Artık ses çıkarmanın zamanı geldi.Ankara'da olursa böyle bi orgnizasyon ben de katılırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt