Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü Başladı

önemli olan toplanmak, bu sayıyı yakalamak, bizim gücümüzü göstermekti, yaptık

yani orda "şikeci fener, tff istifa" diye bağırsak hemen yarın istifa mı edeceklerdi?

beşiktaşlılar 8 yıl boyunca yıldırım demirören yeter diye bağırdı da ne oldu?

mesaj iletildi, ortalığı kırıp döksek, 2 saat boyunca yd yeter, federasyon istifa desek de aynı mesaj verilecekti

gidenlerin ayaklarına sağlık

ezikler dağılmaya başladığı andaki resmi almışlar geyik yapıyorlar ulan 1 saattir nerdeydiniz herşeyde şike yapmayın yeter

Onur Alioğulları ‏ @onuraliogullari

12 Numara'nın twitlerini atan arkadaş saat 4'den beri suskun. Herhalde Taksim'de #CimbomBasiDikYurur yürüyüşünü seyrediyor

Sizce kaç kişi katılmıştır arkadaşlar. Ben açıkçası görüntülerden anlayamadım...

DHA canlı yayınına baktım 5 dakika kadar, Taksim'deki, küfürden başka bir şey yoktu. Her yer mi böyle acaba merak ediyorum? Tepki dediğimiz şey küfürden ibaret değildir.
grubun yuzde 90 nı dağılmışken sadece sayısı 50-60 kşilil küçük bir grubun yaptığı tezaratı tum organizasyonu kötu diye savunursan bende sana klavye başında yazmakla olmuyor bu işler derim

küfürler güzeldi ama kopukluk vardı yani kimse haykıra haykıra sinirlenmiş bir izlenım vermedi. ben daha bütünlük beklüyordum küfür de olsa insanların suratından yater artık buramıza getirdiniz ifadesi yoktu. bilmem anlatabildim mi

daha etkili şeyler yapılmalı, lig tv kabloları kesmek gibi, daha sonuca yönelik şeyler

kaç kişi vardı diyenlere

antu hesabı : 9 milyon

ntvspor hesabı : 500

gerçek hesap : 4-5 bin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt