BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım

Takımın her hafta üstüne koyduğu çok net,play-off daha farklı olacaktır.

22-24'ten verilen sete ne denir acaba,bu mücadele en azından bir puanı haketmişti.

Cevap: BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım

Bayanlarda gülemedik bu hafta sağlık olsun

Bence o seviyeye cok yakiniz ama birsey eksik. O da zamanla gelecek bence.

Avrupa´nin en iyi takimlari bunlar. Cok eksigimiz yok. Yakinda domine edecegiz insallah voleybolu

Etkili blok ve etkili defans eksik ; bakın Gioli köşe oyuncusu değil orta oyuncu ama etkili ve tecrübeli olup manşet alsın diye 4 numara oynatılıyor . Neriman'ın da manşeti çok iyi değil ortalama ve ne kadar çok hata yaptı gördünüz . Necla çok iyiydi ama 3-4 topu içeriye kaçırdı direkt sayı kaybettik .

Şampiyonlar liginde Allah'tan Sano ve Molnar olacak ; işte o zaman dörtlü finaldeyiz diyebilirim :)

Ama bana inanın ya da inanmayın siz de görüyorsunuzdur diğer maçlardan da bu takım bu sene ligde final oynayacak :)

Son setin sonlarına doğru ardarda 4-5 sayı verdik ki hepsi manşet hatası

2 si rakip sahaya manşetlerin o yüzden manşet düzelmeden büyük maç kazanamayız

oncelıkle takımımız cok ıı yolda alacağımız maçı verdık gerı donusler guzel ama 24 22 den maç vermek olmadı neyse...zamanla ıı olucaz ama turk oyuncumuz daha ıı olsa keske ah gozde ah ne zaman gelıcen takıma ...sano ve molnar ıle sampıyonlar lıgınde kesınlıkle favorıyız bugun onu anladım...

Lig'imizde maalesef bu şekilde kaybedeceğimiz maclar çok olacak.Çünkü Barbollini manşet sorunu yüzünden pozisyon değişiklikleri yapacak.Bu da bir şekilde bir yanımızı eksik yapacak.Yani ligimiz için iyi yerli oyuncu gerek.Gözde ve Bahar olsa hem manşet sorunu çözülür hem de orta oyunumuz biraz daha efektif olur.Şampiyonlar liginde ise şansımız var.

Çok çok iyi yoldayız üzülmedim yenilgiye:ayatollah:

Taraftar olarak gel Galatasarayın Gözde'si ol kampanyasını bugünlerden başlatıp seneye Gözdeyi almalıyz şampiyonluk için.

Neriman hep Eczacı maçlarında kötü manşet aldı .Geçen maçta da. Avrupa maçlarında vs.. daha iyiydi . Bugün çok fenaydı gerçekten . Manşet alamayınca hücumdan da düştü haliyle . Gioli'ye manşet aldırdık mı onu bilmiyorum ? Çok şanssız bir takımız gerçekten . Yanlış bir takım kurulumu yapıldı . Zorlanıp Güldeniz,Gözde vs.. alınmalı idi . Neyse aynı şeyleri söyleyip durmayalım . Calderon hücumda çok iyiymiş ama 24-22 den giden set çok koydu be.

Gioli'nin bir kaç manşetini gördüm de iyiymiş fena değildi . Ya çok ayarsız bir kadromuz var . Neresinden tutsan elinde kalıyo .

bayanlardan değilde erkeklerden ümitliyim bu sene futbol erkek voleybol-basketbol 5 te 3 yaparsak süper olacak.

bayanlardan değilde erkeklerden ümitliyim bu sene futbol erkek voleybol-basketbol 5 te 3 yaparsak süper olacak.

bende kadın baskebol erkek basketbol futbolda şampiyonluk bekliyorum. veleybolda şampiyonluk ekstra olur. bayan veleybolde avrupada şampiyonluk gelebilir. orda sano ve molnarda oynayacak. çok iyi kadro olacaz. kadın basketboldada en az final bekliyorum euroligde.

Tamam netten şimdi bakıp izledim öyleymii ; salondan heyecandan ben geri geldik kaybettik diye hatırlıyordum :)

Üst Alt