Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

Cevap: Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

Sabri'den basketbol yorumları :asd:

Cevap: Ç.Final | Türkiye 35-19 Slovenya | 8 Eylül | İkinci Çeyrek

mhc5qp.jpg

:Youknowplaybasketball:

Cevap: Ç.Final | Türkiye 95-68 Slovenya | 8 Eylül | Maç Sonucu | YARI FİNAL'DEYİZ!

İbrahim Kutluay: Bugüne kadar hiç bir maçta başabaş oynamamıştık, bugün de oynamadık.. :asd:

Böyle oynarsak Sırbistan'ı da geçeriz.

turkiye4_QXYBO.jpg

:m26: :allecto: :f50: :m26: :allecto: :f50: :m26: :allecto: :f50: :m26: :allecto: :f50:​

Arda ufak bir sakatlık diyor :D

Antep maçında sahada kendisi :b5:

Arda'nın ayağı çok kötü görünüyor.

"Ayağım alçıya alındı yine geldim" dedi. Alçıda sanırım ayağı...

Ne kadar sürer tahminen alçılı bir ayağın futbol oynayacak hale gelmesi?

alci degil o

bende taktim tendonitis oldugumda

2 hafta sonra cikarttim

ama tabi futbolcu degilim:)

maca cikmasi bence 1 ayi bulabilir

serefsiz bonus kafa

Moraller gayet iyi... Yürrü be! Gayet iyi... İnanılmaz! Ya herkes... Ya herkes... Gayet iyi... İyi takima karşi iyi baskıtbol oynadik... Ersan'ı seyretmek kadar büyük bi keyif yok.Büyük bi keyif yok... yok yok yok yok yok Eaaaaaa.... Çok iyi oynadık çok iyi savaştık. Eaaaaa... Bloğk geldee Ömer Aşıkk!!! Se se se se Semih Erden Semi semi Erden. Blok geldee faul verdieee! Eaaaa...

Yürüyedurun lan. :D Rencide ediyoruz önümüze çıkan her takımı. :asd:

alci degil o

bende taktim tendonitis oldugumda

2 hafta sonra cikarttim

ama tabi futbolcu degilim:)

maca cikmasi bence 1 ayi bulabilir

serefsiz bonus kafa

Çok net duydum, ayağım alçıda yine seyretmeye geldim dedi. Her sene turnuva burda düzenlenmediğine göre ayağı şu an alçıda.

Gerçi alçı olsaydı ayağında da kaplama olurdu ama neyse.

Sabri : I can play basketball

Üst Alt