C.Ronaldo'nun Düzenleyeceği Organizasyon İzdiham Nedeniyle İptal Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C.Ronaldo'nun Düzenleyeceği Organizasyon İzdiham Nedeniyle İptal Edildi

Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..

gidip Barca forması mı imzalatsaydık ama CR nin imzasının ne işi var formamızda..

Demirören Allah seni bildiği gibi yapsın,bu ne rezillik yahu.İspanya basını falan takip ediyordur şu görüntüleri,rezil rüsva etti ülkeyi.

Kargalar bide helal başkan büyük başkan diyorlar, yazık bunlara.

Bu Tüpçünün babasi zeki bir adam olmasaydi, kendisi su an kapali tribünde tiner çekiyor olurdu.. Tam bir embesil ya..

Saçmasapan bir organizasyon bugün istiklaldeydim ordan geçemedik aptalca bi izdiham vardı madem getiriyosun o dapdar avm ye değil düzgün bi yere getir

Saat 15.00'ten itibaren İstiklal'deydim. 3-3.5 saat bekledik ama adam gelmedi yahu. Bir görevliye soruyoruz 16.00'da burada olacak diyor, bir görevliye soruyoruz gece 21.00'de burada olacak diyor. Zaten tüpçünün AVM'si tam bir rezillik. Çok güzel yer ama ben şahsen kendi gözlerimle gördüm; birsürü insan DVD, PS oyunları ve müzik cd'lerini yürüttü. Beşiktaş taraftarı desen ayrı bir mal. Sanki adam Beşiktaş'a geliyor. G.Saray ve F.Bahçeli formalılara laf atıyorlar. Ortalığı yıktılar resmen.

Yıldırım Demirören'in alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşup imza dağıtmak için Türkiye'ye gelen Ronaldo'nun bu aktivitesi izdiham engeline takıldı. Dünyaca ünlü yıldızdan imza almak için İstiklal Caddesi'nde toplanan binlerce hayranı nedeniyle Portekizli, Taksim'e giremedi ve imza günü iptal edilmek zorunda kaldı.

Ligtv

İspanyollar iyi kafa yapıyodur la şimdi iyice Katar olduk. Oyuncu karşılamaları falan gibi malca şeyler yeterince ülkenin karizmayı çizdirmişti zaten de bu olayda tam tüy dikti. Yapacağın işe tüpçü.

edit:Oha ya kepazelik:eek:

Üst Alt