Caceres ve Henrique gündemde ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caceres ve Henrique gündemde !

Cevap: Caceres ve Henrique gündemde !

Rijkaard, además, pretende el fichaje de Leo Franco, guardameta argentino del Atlético de Madrid que acaba contrato el próximo 30 de junio. Otros nombres que tiene en su lista son los de Pizarro (Werder Bremen), Clichy (Arsenal), Cissé (Sunderland), Haltintop (Bayern Múnich) y Mehmet Aurelio (Betis)

Diger istenen oyuncular Pizarro (Werder Bremen), Clichy (Arsenal), Cissé (Sunderland), Haltintop (Bayern Múnich) y Mehmet Aurelio (Betis).

Leo'nunda haziran'in 30'dan sonra gelebicegini söylüyorlar( Kontrati bitiyor o zaman).

En son bi Uruguay maçında izlemiştim bu Caceres'i.Çok iyi ileri çıkşları var,etkiliydi daha doğrusu.

uruguay ın brezilya dan 4 yediği macta uruguay da ki caceres bu muydu ben bayılmıştım bu adama aşırı hırslıydı her topu kovalıyodu ama benim dediğim ön liberoydu galiba yanlış mı hatırlıyorum

uruguay ın brezilya dan 4 yediği macta uruguay da ki caceres bu muydu ben bayılmıştım bu adama aşırı hırslıydı her topu kovalıyodu ama benim dediğim ön liberoydu galiba yanlış mı hatırlıyorum

Evet bu Caceres o Caceres'ti :D O maçta da stoper oynamıştı ama hücuma katkı yapabilen bir isim o yüzden ön libero gibi gözükmüş olabilir.

İkisi de genç

Cimbom'un yeni ilgilendiği oyunculardan Uruguaylı Caceres, 2008-2009 sezonu başında transfer olduğu Barcelona'da toplam 13 maç yaptı. Caceres, yine 2008 yılından bu yana çağrıldığı Uruguay Millî Takımı'ylaysa toplam 15 maça çıktı. 21 yaşındaki Caceres, daha önce Villareal, Recreativo gibi takımlarda da oynamıştı.

Cimbom'un gündemindeki ikinci isim olan Henrique ise, geçtiğimiz sezonu Bayer Leverkusen'de kiralık olarak geçirdi. Alman ekibinde 27 maça çıkan 22 yaşındaki Brezilyalı stoper, bugüne dek 1 kez Brezilya Millî Takımı'na çağrıldı. Henrique, 2008-2009 sezonu için Palmeiras'tan Barcelona'ya transfer olmuştu. Genç oyuncunun oynadığı takımlar arasında Coritiba da bulunuyor.

Caceres alınabiliyorsa alınsın kaçırılmayacak bir fırsat.Uruguay Milli takımına 21 yaşında o kadar seçilmiş bir stoperin kötü olduğunu düşünen var mı?Urugay Türkiye gibi Servet-Gökhan-Emre-İbrahim'den başka stoperi olmayan, stoper kıtlığı yaşayan bir ülke değil.

Henrique'de satıyorlarsa kaçırılmaması gereken bir isim.Adamın talipleri hep kalburüstü takımlar.

İyi oyuncular ama demezler mi kendi gençlerimize güvenmeyip yabancı genç oyuncuları alıyoruz diye :eek:

Zaten ülkede yabancı sınırı var bu sınırı daha kaliteli kendini kanıtlamış oyuncular ile kullanmalıyız ...

Gokhan, zaten yonetimde senin onayini bekliyordu :D

Yanlis anlama, dalga gecmiyorum, sadece komik olmus

bu adamalrı alalım dünya kupası sonrasında satıp kar bile yaparız

Gürcü stoperi almışız. Birde bu ikisine alalım zaten hiç yabancı kısıtlaması fln da yok rahat rahat alırız:D:D

Üst Alt