Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar

Cevap: Cafe Şike / Şike Davası Hakkında Espriler / Resimler vs paylaşımlar

UEFA´nin Sampiyonlar Ligi´ni sikecilerden temizlemek icin kulandigi deterjan:

[video=youtube;mOclrg3dnUU]https://www.youtube.com/watch?v=mOclrg3dnUU[/video]

Nerede kalmıştık arkadaşlar? Bu aralar yeni malzemeler çıktı :)

sike_sorusturmasi_fenerbahce_sike_kapati_24276420887.jpg

24267207694.jpg

24197350837.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübünden Açıklama

24.08.2011

UEFA'dan TFF'ye gönderildiği belirtilen, sayı numarası içermeyip konu kısmında "UEFA Bildirimi Hakkında" ibaresi bulunan yazıda, şike soruşturması çerçevesinde UEFA Şampiyonlar Ligi ile alakalı olarak, 24 Ağustos 2011 saat 12:00'a kadar, Kulübümüzün Şampiyonlar Ligi'ne katılımdan vazgeçtiğini beyan etmesi talep olunmuştur.

Aynı yazıda, kulübümüzün bu yönde bir irade beyanı olmaması halinde, Türkiye Futbol Federasyonu'nun devreye girip Kulübümüzü Şampiyonlar Ligi'ne katılımdan men etmesi, bunun federasyon tarafından yapılmaması halinde ise UEFA olarak kendilerinin devreye girip TFF ile ilgili yaptırım uygulayacağı hususları belirtilmiştir.

Fenerbahçe kulübü olarak belirtmek isteriz ki, şike yapmamız hiçbir şekilde engellenemez. Biz, büyük tarihimize nice şikeleri sığdırmış bir camia olarak, duruşumuzu ve saman altından su yürütüşümüzü ilel ebed korumaya yeminli bir oluşum olmanın verdiği cesaretle, haksız yere düşürüldüğümüz Bank Asya 1. Lig'inde de şikelerimize devam edeceğimizi, kamuoyunun bilgisine sunarız. UEFA'nın verdiği bu karar, kendilerince şikelerimize engel teşkil edecektir, fakat biz Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi olarak buna kıçlarımızla gülmekteyiz. Onlar bilmiyorlar ki biz 1000 dereden su getirerek şike yapmayı elbet başarırız. Şikesiz bir günümüzün dahi geçmediği şanlı tarihimize leke sürmeye hiç kimsenin hakkı olmadığı gibi, Şampiyonlar ligi'nde de yapacağımız şikelerin engellenmesi tarafımızca nefretle karşılanmıştır.

Kamuoyunu bilgilendirmek isteriz ki, adı şaibe ile özdeşleşen büyük camiamız, bu yola baş koymuştur, ve her alanda şike yapmayı sürdürecektir. Türkiye Futbol Federasyonu'nu buradan bir kez daha şiddetle kınar, büyük Fenerbahçe camiasını karşılarına almamaları konusunda kendilerini uyarmayı görev biliriz. Bilinmelidir ki, yapacağımız şikelerin haddi hesabı yoktur, ve ne UEFA'nın, ne de başka bir kuvvetin bunu engellemesi düşünülemez.

Büyük Fenerbahçe olarak, bildiğimiz yolda yürüyeceğimize, davamızdan vazgeçmeyeceğimize, mazinde 1000 şike yatan camiamızı yeni şikelerle renklendireceğimize olan inancımız tamdır. Şikelerimizi sabote etmeye kalkan her türlü kurum ve kuruluşlara karşı hakkımızı sonuna kadar arayacağız.

Türk Spor Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Diegoları karıştırmış aşifte :D

12934.png

Bu resim fenerbahçelilerin nasıl bir kafada olduğunun kanıtıdır.

Fenerbahçe arşivime atıyorum, teşekkürler.. :D

fenerbahce_sike_geyikleri-392.jpg

1022630.jpg

fenerbahce_sike_kelepce_lisansli_urun_23751617171.jpg

4

Seyyar Tayyar: Fener'i de ben buldum efenim... UEFA bi koydu, koyuş o koyuş! patladıııııı gittiiiiiiiiiiiiiiii :D

yağmurda ve çamurda

gece gündüz yanında

herkes fanatik burda

1.lig bank asya

rövaşata, tam vole

gökler doyacak gole

bereketi bol olsun

1.lig bank asya

bank asya 1.lig

haydi herkes stada

haydi herkes stada

1.lig bank asya

rekabetin sonu yok

ligin sonu play-off

kaybedenler çeker of

1.lig bank asya

haydi gidelim maça

destek gerek takıma

tribünde bayrak salla

1.lig bank asya

bank asya 1.lig

haydi herkes stada

haydi herkes stada

1.lig bank asya

sizin takım nerede

bizim takım burada

başka yerde arama

1.lig bank asya

bank asya 1.lig

haydi herkes stada

haydi herkes stada

1.lig bank asya

[video=youtube;2vhJwLr6sx4]https://www.youtube.com/watch?v=2vhJwLr6sx4&feature=player_embedded#![/video]

Son bomba :asd:

Corno yu biz göndermedik TFF çağırdı deniyor iddiası.

Güiza : o kadar maç satın almışlar insan gel güiza sende gol at der '' buna çok gülmüştüm :D

Şike soruşturması ile sarsılan Fenerbahçe'de hareketli günler yaşanıyor. Şampiyonlar Ligi'ne katılması engellenen sarı lacivertliler büyük bir mali krizin içine girince futbolcularını birer birer satmaya başladı.

Emenike Spartak Moskova'ya, Guiza da Getafe'ye satıldı. Katar'dan teklifler alan Niang ise bavulunu toplamaya başladı.

Bu gelişmeler üzerine bir basın toplantısı düzenleyen Semih Şentürk açtı ağzını yumdu gözünü. Genç golcü, "Hangi basın mensupları geldi göremiyorum" diye konuştu. Şentürk, "Bugüne kadar yöneticiler hakkında hiç konuşmadım. Ama Guiza, Emenike gitti, Niang da gitmek üzere. Forvete acil takviye yapılmalı. Aykut hocam idmanlarda mecburen beni as takımda oynatmaya başladı. İdmandır diyorum, kafama takmayayım diyorum ama düşündükçe kötü oluyorum. Ben bu kulübeye yıllarımı verdim. Fenerbahçe yedek oturunca arıza çıkaracak Kezman tipinde bir santrfor ile acilen anlaşmalı. Artık eşofman aslanın ağzında ama önemli olan benim yedek kalmam değil, takımın Bank Asya'ya düşmesi" dedi.

Basın toplantısının ardından başlayan idmanda Aykut Kocaman tarafından tek forvet olarak denenen Semih Şentürk sakatlığını bahane ederek antremanı yarıda bıraktı.

Üst Alt