Haber - Çağdaş Atan: "Mané'yi özel olarak Galatasaray maçına saklamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Çağdaş Atan: "Mané'yi özel olarak Galatasaray maçına saklamadım"

Süper Lig'in 29. haftasında Kayserispor, Galatasaray'ın konuğu oluyor. Mücadele öncesinde Kayserispor teknik direktörü Çağdaş Atan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan:

"Mane'yi özel olarak Galatasaray maçına saklamadım. Fenerbahçe maçında sakatlandı. Herkes bilir ki, arka adale sakatlığı 5-6 gün ister. Mane fedakarlık yapıp Ümraniye maçında 20-30 dk. oynayabileceğini söyledi. Hazır oldu."

"Galatasaray, iç sahada en çok maç kazanan takım. Burada oynamak hiç kolay değil, birbirimizi duymakta bile zorlanacağımızı düşünüyorum ama maça iyi hazırlandık."

"Bu atmosferde oyunun temposunu Galatasaray'a vermemeliyiz. Galatasaray 4-2-3-1 diziliminde görünse de 3-1-6'ya yoğunlaşıyor. Önde birebir eşleşip yüksek şiddetli pres yapıyorlar. Bunların hepsine çalıştık. Güzel bir maç olacak." (beIN Sports)

Şikecilere hafta içinde nasıl yattın hepimiz gördük.Asıl iş taraftara düşüyo gelmişine geçmişine doğru pres yapmak lazım tribünden

Üst Alt