Cagliari Başkanı Giulini, Nainggolan Transferi İçin Inter ile Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cagliari Başkanı Giulini, Nainggolan Transferi İçin Inter ile Anlaştı

nainggolan.inter.2018.19.urlo.750x450.jpg

Galatasaray ile adı anılan Radja Nainggolan, eski takımı Cagliari ile anlaşmaya vardı. Daha önce Nainggolan transferi sorulduğunda, “Hayal ürünü” ifadesini kullanan Cagliari Başkanı Tommaso Giulini, Inter’in yönetim binasına girerken görüntülendi ve “Transfer bitmiş olmasa, burada olmazdım” açıklamasını yaptı.

EŞİ İÇİN CAGLIARI’Yİ SEÇTİ

Geçtiğimiz günlerde kanser olduğu saptanan eşinin memleketi olan Cagliari’ye gitmek için gelen diğer teklifleri reddettiği belirtilen Nainggolan’ın, Cagliari’ye 1 yıllığına kiralık olarak gideceği belirtildi.

Cagliari’nin, yıllık 4,5 milyon euro kazanan 31 yaşındaki oyuncunun maaşının 3 milyon euroluk kısmını da karşılayacağı kaydedildi.

(Sky Italia)

Alacaken direkten dinen topcular kalp krizi gecirip vefat eder, diğerinin 6 ay sonra uçagı denize çakılır hayatını kaybeder. Digeri kanserden gider. Sonra öbürunün eşinin hastalığı nedeniyle olmaz uzerimizde kara bulut var

Alacaken direkten dinen topcular kalp krizi gecirip vefat eder, diğerinin 6 ay sonra uçagı denize çakılır hayatını kaybeder. Digeri kanserden gider. Sonra öbürunün eşinin hastalığı nedeniyle olmaz uzerimizde kara bulut var
Karısının hastalığı epeydir gündemdeydi zaten usta. Ama ben verilecek maaşa şaşırdım. Cagliari'nin içinde huzursuz kıpırdanmalar baş gösterebilir.

Üst Alt