Çağrı Hakan Balta Bayern Münih'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çağrı Hakan Balta Bayern Münih'de

Çağrı Hakan Balta Bayern Münih'e transfer oldu

Bir dönem Süper Lig ekibi Galatasaray'da forma giyen Hakan Balta'nın oğlu Çağrı Hakan Balta, Galatasaray altyapısından ayrılarak Almanya Bundesliga takımlarından Bayern Münih'in altyapısına transfer oldu.

Çağrı Hakan Balta'nın transferi sonrası Hakan Balta sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımı şu şekilde:

"Ali Sami Yen’de görmek tek hayalimiz"
Canım oğlum..Daha başarılı,daha güçlü olmak için çıktığın bu yolda Allah seni utandırmasın. Nerde olursan ol çok çalışıp başarıyı koparacağına eminim. Daha yolun başındasın, zaman neyi yaşatır bilemeyiz ama bir gün parçalı forma altında seni Ali Sami Yen’de görmek tek hayalimiz, biliyorsun. Yeni takımında burda edindiğin sporcu ahlakını sürdüreceğinden şüphem yok. Büyük bir camiadan yine büyük bir takıma geçiyorsun.. Sana söylediklerimi hiç kulak ardı etmediğini bildiğimden.. Sana tek sözüm “Allah utandırmasın oğlum.”

1566040879774.png

Son düzenleme:
Çocuk için en iyisi yalnız altyapıdan çıktığında bı Muller performansı verirse en büyük dilekleri parçalı altında görmek mi olcak çocuğu gereksiz drama yapmış Hakan

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendisi için iyi, bizim içinse kötü bir durum olmuş. Bu çocuk en büyük yıldız adaylarından biriydi. Altyapımızın irdelenmesi gerekiyor burada kalmadıysa altyapı kademesinde yolunda olmayan birşeyler var demektir. Çok yazık...

Endüstriyel futboldan, onun maşalarından ve bu çocukları malzeme yapanlardan nefret ediyorum. Ozan Kabak'a halen 3 aylık topçuyken Avrupa'ya kaçma hırsından dolayı uyuzum. O gün PSG 15 yaşında mı ne bebeye La Masia'dan 1 milyon euro kontrat vermiş ona da uyuz oldum, bugün bu küçük Ozan da tüy dikti. Çok duygusalsın, fanatiksin diyin farketmez ama Galatasaray'dan kaçarak giden hiçbir insana en samimi gözlerle bakamıyorum. Başarıları-başarısızlıkları da beni gram ilgilendirmiyor. Elin gariban çocuğunun sırtında kağıt arabasıyla üstüne geçirdiği şanlı formayı bu kadar kolayca bırakıp gidebilen hiçbir zengin çocuğu ben de empati yaratamıyor. Bundan sonra bizden uzak olsun da ne yapıyorsa yapsın. Babasını da sevmezdim zaten.

Yorumlara saygım var da sanarsin a takimda kaptanken ayrıldı kacti gitti. Cocuk la bu orada büyüyüp gelismesi hepimizin için daha iyi, milli takim icin de daha iyi kulüp icin de. Elbet dönecek bize iyi veya kötü

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Üst Alt