Can Topsakal: "Seyircisiz oynama cezası alırsak maça çıkmayabiliriz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Topsakal: "Seyircisiz oynama cezası alırsak maça çıkmayabiliriz"

1413750.jpg

Galatasaray Odebank ile Fenerbahçe arasında oynanan basketbol erkekler play-off yarı final 3. maçında çıkan olaylar sonrası dördüncü maçın seyircisiz oynanması gündeme geldi. Konuyla ilgili Galatasaray Basketbol Şubesi’nden sorumu yönetici Can Topsakal Sporcope’a konuştu. Topsakal “Seyircisiz oynama cezası alırsak maça çıkmayabiliz” dedi.

Galatasaray Odebank STBL play-off yarı final serisi üçüncü maçında Fenerbahçe’yi 65-63 mağlup etti. Maçı 4. çeyreğinin başında ise çıkan olaylar nedeniyle iki takım oyuncuları ve hakemler soyunma odasına gitmek zorunda kaldı. Serinin dördüncü maçıda Abdi İpekçi’de oynanacak. Ancak yaşanan olaylar nedeniyle bu maçı seyircisiz oynanması gündeme geldi.

“AYRAN İSABET ETTİ”
Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan böyle bir ceza gelmemesi için gerekli çalışmalarını yaptıklarını söyleyen Galatasaray Basketbol Şubesi’nden sorumlu yönetici Can Topsakal “Obradovic’e ayran isabet etti. AA’nın servis ettiği fotoğraflarda da olay çok açık zaten gerekli açıklamayı sitemizden de yaptık” dedi.

“SEYİRCİSİZ OLURSA MAÇA ÇIKMAYABİLİRİZ”
Taraftarlarının desteğiyle serinin 2-2’ye geleceğinine inandığını söyleyen Topsakal, “Dördüncü maçı seyircimizin desteğiyle kazanarak şansımızı sürdürmek istiyoruz. Maç seyircisiz oynanırsa maça çıkmama durumu gündemimizde. Cezayı alırsak maça çıkmayabiliz. 2014’te aynı şeyler Fenerbahçe’nin sahasında yaşandı ve seyircisiz cezası almadalır.” şeklinde konuştu.

Topsakal “Dördüncü maçı kazanırsak Fenerbahçe’nin kendi sahasında oynayacağı maçta bize göre daha şanslı ama kendi sahalarında ayakları titreyecektir” ifadesini kullandı.

Sporcope

Bir halt olmaz çıkmasak da,2 sene önce çıkmadık da ne oldu,belki şampiyon olabilecekken boş yere hediye ettik.Çıkılmalı ne olursa olsun.

Hiç de saçma değil , o maçı hatırlamıyorlar sanırım adamların maymunları oyuncuların üstene çıkıyordu adamlar seyircisiz verir garanti dedik komik para cezası verdi Ünal Aysal zaten o yüzden son maç çıkmadı . Şimdi de çıkmasınlar başlarım onların basketbol kültürlerine . Para harcıyor diye Ada'm mı oluyorlar . İtler Twitterde Ergin hocanın sayfasını sen arenaya gel bilmem ne ne yapacağız yazmış yani söylemeye ben utanıyorum ama onlar kültürlü . Kendinizi bu kadar küçük görmeyin saçma falan diyerek , yaptığımız yanlış evet ama karşı yanlışsa benim doğru olmak gibi bir zorunluluğum yok . 2. Maç olay olmamış lan 25 sayı ile yenmiş bir de olay mı olsun orangutan topluluğu , ilk maç baş başaydı o Maçta niye Başkan'ınız düz duvara tırmanıyordu . Çıkmayın maça , başlarım bunların basketboluna da bunlara da . İnsan her şeyi kendinden bilirmiş ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu tepkiyi hakli buluyorum fakat bu sporu kirleten kitle hangi takimdan olursa olsun sahalardan salonlardan temizlenmedikce eurolig ten ihrac bile etseler neden diyemem

bu finansal veya sportif bir sorun degil, dupeduz bazi seyirciler maclari terorize ediyorlar

sen ataman ve obra gibi iki adama tukuremez ayran bozuk para atamazsin , ayrica bizim salonda ulker arenaya gore daha yakin skorlu gittigi icin seyirci reaksiyonu daha fazla , 3 maymunu oynamaya gerek yok

final serisindeki 5 inci maci ayri tutuyorum 2014 teki , orda buyuk olay vardi ve haksizlik edildi bize ama o mac haric ulker arena ile abdi ipekci arenada ayni seyler olmuyor kendimizi kandirmayalim

forumda fener nefreti yuzunden bjkli ilan edilmis adamim ama o ayri bu ayri , bazi gercekleri kabullenmedikce daha cok haksizlik basimiza gelir , bu salonda cok abartiyoruz bazi seyleri

aziz-yildirim-ergin-ataman-a-tepki-gosterdi-8470384_x_4436_o.jpg

Bu serefsiz gitmedikçe taraftar normale dönmez 2 tarafıda bu gaza getiriyo , onlar bize küfür ediyo bizde onlar ediyoruz sorumlu da aha bu pislik şikeci.

şikeci fener, türk futbolunun pisliği fener, bu ülkede galatasaray aleyhine oyunlar oynanıyor, galatasaraya kupa verenlerin ifadelerinden dahi anlayabilirsiniz bunu

Zamaninda kadikoyde olan olaylar samiyende olanlarin bir tik uzerindeydi , simdi de abdi ipekcide olanlar ulker arenanin bir tik uzerinde , biraz yakin gecsin oradaki maclar , hemen aradaki agresiflik farkini kapatirlar

belcikada 2 ay evvel brugge - sint truiden macina gittim , sampiyonluk adina en kritik maclardan biriydi, denk geldigim icin izledim , hakem daglara taslaraydi , ne bir madde , ne flemenkce koro halinde kufur ..

onlar da insan biz de .. Ama galiba biz biraz daha az

Sahaya çıkmamak gibi bir mallık yapmayız inş.İt oğlu itlere beleş maç vermek yok.Belki adamları sakatlanır Efes maçını etkiler.Ekmeklerine yağ sürmeyelim.

Üst Alt