Çanak Anteni Olana ŞOK ! | TRT'yi Şifresiz İzleme Yöntemleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çanak Anteni Olana ŞOK ! | TRT'yi Şifresiz İzleme Yöntemleri

Cevap: Çanak Anteni Olana ŞOK !

Digiturk,Teledünya ve ablamın evinde de D-Smart mevcut.Her türlü izlerim,izleyemeyenleri beklerim,efendim buyrun.Bu arada şu Dreambox denilen şey çok güzel bişeye benziyor. :D Günün birinde kendi evime çıkarsam mutlaka alıcam :D

Next Nexstar uydu alıcısı kullanıyorum. Şifreleri kırdırınca maçları izleyebilir miyim arkadaşlar?

Burayı okuyup uydusu olmayan varsa,Next alsın kesinlikle.2 yıl çalıştım bu işte.Yazılımlar ilk Nexte gelir.Telefonda Nokia nasılsa,uyduda da Next öyledir.Kullanımı kolay ve hızlıdır.

Ama daha üst düzey uydu makinesi istiyorsanız,ki bunları meraklıları kullaır.Humax alın.

Burayı okuyup uydusu olmayan varsa,Next alsın kesinlikle.2 yıl çalıştım bu işte.Yazılımlar ilk Nexte gelir.Telefonda Nokia nasılsa,uyduda da Next öyledir.Kullanımı kolay ve hızlıdır.

Ama daha üst düzey uydu makinesi istiyorsanız,ki bunları meraklıları kullaır.Humax alın.

Reklam oluyor ama Seul Hiremco X2 marka cihazlar otomatik olarak kendi hallediyor bu şifre olayını. Next te öyle bir özellik var mı bilmiyorum.

TRT'nin yayınları konusunda bir bilgisi olan var mı? Yani yeni spikerler falan (mesela Okay Karacan) olacak mı? Bir de yorumcu olarak Ömer Üründül olmayacak dimi?:(

Reklam oluyor ama Seul Hiremco X2 marka cihazlar otomatik olarak kendi hallediyor bu şifre olayını. Next te öyle bir özellik var mı bilmiyorum.

Evet var tabi.Artık çoğu cihaz keyleri güncelliyor.Ama yazılım güncellemez.Key günceller.Hatta bazen key güncellemesi de başarısız olur.Bunu birazda uydu makineleri satmaya cazip hale getirmek için yaptılar.

amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok

zaten çanak antenlerde bütün maçlar şifreli oluyo genelde

biss key girmeyi bilen ya da uyducuya yükletenler izleyebilir maçları...

Lanet olsun Kurtköy'de oturuyorum Aydos tepesi yüzünden antenle kanal çekmiyor.

Trt 3-Trt Turk-Trt çocuk çekiyor ama Trt 1 yok :mad:

Üst Alt