Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

Bu nasıl bir kadrodur.Herkesin alternatifi olan bir takım oluşturuldu ki bu mükemmel.Başlarınada geçen sezondan çıkartılmış dersle laf bile edilemiyecek bir teknik ekip.Başarıyı artık beklemek farz olsada unutmayın ki önce sünnet kılınması lazım.Bu takımın arkasında olucaz ve sadece destekliyecez geri kalanında da başarıya doyumsuz bir takımı izleme şerefine nail olucaz.Bu başarı bu sene ayrı diğer senelerde ayrı olmasıyla birlikte beklentileri yüksek tutup sonradan söylediğimiz sözlerin altında ezilmememiz gerekir.

Bunun için sadece bize düşen görev sadece destek herşeyiyle,her yönüyle destek...

Ben canerin bize fazla fark katacağını düşünmüyorum.

Umarım beni yanıltır.

Hayırlı olsun demekten başka bir şey söylemek bize düşmez.

Rijkaard ve Neeskens Caner' in savunma yönünü daha da geliştirip onu bir hücum bekine çevirebilir. Sabri' de bile son 2 maç inanılmaz değişim var.

Arkadaşlar galiba Caner'i Kewell'ın yerine hazırlayacağız.Eğer Kewell sözleşmeyi uzatmazsa Caner'in bonservisini alacağız.Ama Kewell kalırsa Caner'in kalıp kalmaması performansına bağlı olacak.

Rijkaard ve Neeskens Caner' in savunma yönünü daha da geliştirip onu bir hücum bekine çevirebilir. Sabri' de bile son 2 maç inanılmaz değişim var.

Cidden öyle hayatımda bordo macıda dahil buna sabriyi begenmem yakıstırmam takıma taraftarlık ayagına takımda kalan bi oyuncu bence ama 2 mactır gercekten süper diyebilicegimiz bi sekilde oynuyor:)

Arkadaşlar galiba Caner'i Kewell'ın yerine hazırlayacağız.Eğer Kewell sözleşmeyi uzatmazsa Caner'in bonservisini alacağız.Ama Kewell kalırsa Caner'in kalıp kalmaması performansına bağlı olacak.

Rijkaardın gözüne girerse her halükarda alırız bonservisini, yani kimin yerine düşünüldüğünün bir önemi yok bence.

Galatasarayımıza hayırlı olsun. Bu tip genç oyuncular bizimle parlar. Teşekkürler yönetim. Bir kez daha

sercan transferi yüzünden bu adamı çok boşladık.

cska'da beklenileni tam olarak verebilmiş olmasa da u17 turnuvasında, manisa'da neler yaptığı ortada.

henüz 18 yaşında 5M euro gibi yüksek bir bedelle avrupa'nın yolunu tutmuş bir oyuncu.

yaşına oranla tecrübesi gerçekten de fazla , henüz 21 yaşında!

umarım bizde kalıcı olmayı başarır, öyle bir performansı gösterir ki opsiyonu almak zorunda bırakır, hayırlı olsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt