Caner Erkin'den Mete Kalkavan'a Küfür! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin'den Mete Kalkavan'a Küfür!

Mete Kalkavan ve gözlemciler, Caner'den küfür duymadıklarını rapora yazdılar. Görüntüye ceza verilmediğinden Caner ceza almayacak. (DHA)

Bu adam bu mesafe den bu kadar siddetli söylenen bu küfürleri duymuyor ise, siddetli oldugunu belirtmemin sebebi islik oldugu icin duymamistir savunmasina karsi bir detay, bu adam bu durum da sagar olmasi lazim. Sagar olan Hakem agzinda ki düdügü calip calmadigini nasil duyacakta hakemlik yapacak?

Sanırım konunun farkında olmadan yorum yapıyorsun. Burada ne eleştiriliyor bir oku derim.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

konunun farkındayım caner den çok hakem neden kırmızı vermedi diye eleştiriliyor ve ben hakemi savunuyorum bence güzel maç yönetti kusursuz maç yöneten hakem yok dünyada zaten bu pozisyondada caner zaten küfür yüzünden sarı kart yedi devamını getiriyodu o sırada büyük ihtimal. amacım konusuna gelirsek ben bu kadar hakem konuşmaktan kötülemekten sıkıldım her yenilenin bahanesi hakem olmasından bıktım bizim içinde geçerli

konunun farkındayım caner den çok hakem neden kırmızı vermedi diye eleştiriliyor ve ben hakemi savunuyorum bence güzel maç yönetti kusursuz maç yöneten hakem yok dünyada zaten bu pozisyondada caner zaten küfür yüzünden sarı kart yedi devamını getiriyodu o sırada büyük ihtimal. amacım konusuna gelirsek ben bu kadar hakem konuşmaktan kötülemekten sıkıldım her yenilenin bahanesi hakem olmasından bıktım bizim içinde geçerli
Bu tarz konulardan bikmis olabilirsin ama bu seni baglar sadece. Burada kufur den dolayi sari kart yemis galiba diyorsun, peki kufurden dolayi sari kart mi verilir kirmizi mi? Bunun tartisilmasi bile komik olur eger sari kart olur diyorsak.

Burada hakemin 10 dogrusunu bir tane buyuk ve yanlis bir karar macin onune gecebilir, sen hakem olarak sana ana avrat duz giden bir oyuncuyu duymana ragmen atamiyorsan istersen diger kararlarin hepsi kusursuz olsun. Boyle bir hakeme hakem mi denilir? Omurgasiz, korkak herifdir Mete Kalkavan. Cikip adam gibi kirmizi gosterse zaten elestirilecek bir durumu olmazdi bende maci izledim. Bu konuda hakemi savunacak bir durum soz konusu bile olamaz.

Benim anlamadığım bu mete eve gidince karısının yüzüne falan nasıl bakabiliyor, veya ne bileyim anasının babasının yüzüne.

DM6Mqb_XcAAgi4X.jpg

Caner bile kabul etti, ceza almamasi cok sacma olacak

İyi niyetinin,hayvan herif

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi hakem'den dayak yemedi, oda yakinda olur herhalde.

birisi bana boyle kufur etse, dudugu oturma organi ile birlestiririm.

O kırmızı kartın çıkmaması rezillik başka bir şey değil. Her zaman oyun içindeki yanlış kararlarda art niyet aramamaya dikkat ederim ama 2 metre öteden açık açık anasına sövülürken tepkisiz kalan hakem de kusura bakmasın şerefsizin önde gidenidir..

Üst Alt