Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video

Cevap: Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video

Semih bende bir yas buyuk ama durusuna, kalibina, oz guvenine, konusmasina bakinca, çok tecubelli, ve agir basli bir abi'ye benziyo :) Alex'ten korkmadigini soyleyince, o bizden korksun dedi an, çok mutlu oldum :D Adamim Semih, ins'Allah basarilar elde ederiz onunla :D

Roportaj iyi guzel olmus, bilgilerde felan pek çok hata yok, kaliteli bir çalisma olmu$ ama tribundeki sesimizi pek duyurmadilar ( maç sonu kutlamalar, oyuncularin tribune gidisi vs.. çekilseydi iyi olurdu)

Afferim Lan Cantona .dogru bir senede cekim yapmissin. ezikler vvideonun sonunda ezildi büzüldü. bahane ariyor. binücyüzbilmem kac gün sonra yenilmislermis o arada 11 cocuk dünyaya gelirmis felan da fulanda. kizda neyyy binücyüzbilmem neymiiiiii. SIKE bitti olum binücyüzleri unutun artik.

souness bayrağı eksikti evet...hatta büyük eksikti..dünya spor tarihinin en ilginç 10 olayı arasına girmiş bu hamle es geçilmemeliydi.

Beyler maçın tamamı full hd olarak varsa link yollasanız bana çok iyi olur arşivimde olmasını istiyorum

Belgesel çok güzel ancak bir şey beni rahatsız etti.Tanıl Bora Avrupa takımlarına karşı yapılan maçlarda Türk insanının duygularını "Hınç,kin,öfke,intikam arzusu,kompleks..." gibi kelimelerle tanımlamış.Ben kendi adıma diyebilirim ki;Avrupalı takımlarla yapılan maçlarda gelişmiş toplumların başarı düzeyine erişme arzusuyla takımımı desteklerim.Buna kompleks diyebilirsiniz ama asla hınç,kin,öfke,intikam arzusu diyemezsiniz.Tanıl Bora spor tarihçisi olabilir ama bir sosyolog gibi Türk insanının psikolojik tahlilini yapacak yeterlikte biri değil ve bence yanılıyor.

tek bir cümle ile özetlemek gerekirse başrolde Galatasaray var..eğer şirket network filtrelemesine uğramazsa yarın tamamını izleyeceğim..

Fenerliler o son dakika golüne nasil sevinmis lan öyle.

Tiksindim yemin ederim ben utandim izlerken.

şöyle tekrar izledikten sonra gözüme carpan 3 eksik var belgeselde

- Hagi

- Souness

- Cimbom Old Boyz

İki taraf arasındaki KALİTE farkı çok net ortaya çıkıyor bu belgeselde.

İki tarafında taraftarları, futbolcuları, teknik direktörleri, başk... pardon sadece bizim başkanımız konuşuyor onların başkanı şikeden içerde yatıyor :)

bu videoda bi fenerli dingil var.onu top edesim geldi. köpek oğlu köpek. adı var mı bu vatandaşın ? twitterı falan...

Üst Alt