Cardozo Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Yalnız bu benfica işi bilmiyor azcık portodan bu konuda eğitim almaları lazım. 6.500.000 € nedir ya? 10.000.000 € olmalı bu adam bence. Resmen beleşe on numara golcü alıyorlar. :mad:

Şaka maka alacaklar adamı.

Efsanevi kadro kuruyor adamlar.

pls. ergenler alıntılamasın.

Ynt: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Sow varken saçma bir transfer 4-4-2 oynamayacağı belli, Sowu sol kanatta çürütecekler, 80 orta saha oyuncusu var. Nasıl bir transfer planlamasi anlamıyorum :D

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ya Sergen cok anlamsiz yorumlar bunlar. Kör fanatiklik yapmayalim.

2 gündür yemeyip içmeyip forumda cardozonun konuşulması da ayrı bi saçmalık bence.hem benimki kör fanatiklik falan değil..çünkü ben cardozoya bi laf etmedim,kimseyle de kıyaslamadım.zaten böyle şeyler bana göre değil.

sadece fazla konuşuluyor olması tuhaf. obsesifliği var forumdakilerin cardozoya.

geçen gece cardozo-burak konuşması 3 saat sürdü.bu saçmalık işte.iyi geceler:yenieek:

Okudum ama neyse sana göre öyle olabilir. Bunda ne var anlamis degilim ama size kalmamis basklarinin ne yaptigi ve ben istersem de (kendi adima konusuyorum) devam tartisirim Cardozo transferini, sonucta konusu acilmis. Kabul etmeyenleri de kale almam olur biter.

Dedigim gibi kör fanatiklik kötü birsey. Neyse uzatmak istemiyorum.

AW: Cardozo Fenerbahçe'de İddiası

Overrated

sow bundan kat kat iyi forvet ama futbol dehasi aykut kanatlara mahkum etti kendisini

Bilmiyorum renkdaş. Bence Cardozo Sowdan daha efektif bir forvet ve daha iyi bir golcü. Evet Sow kadar yırtıcı olmadığı aşikar ama Cardozonunda başka yönleri var. :yeniek:

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Amma dert etmişiniz beyler Şedcu onu kitler top oynatmaz çöp zaten yatmaya gelir Türkiye'ye anca bu parayı başka nerde bulcak gelmiş 30 yaşına emekli olacak antu mode on

Bunlar Cardozo'yu niye alıyorlar anlamış değilim.

Sow'u kanatta harcıyorlar.Bu paraya iyi bir sol kanat alsalar daha mantıklı bir hamle yapmış olurlar bence.

Ama yinede ne yaparlarsa yapsınlar azize başlarında olduğu sürece sonları hep hüsran olacak.:lol:

Cardozo 10 numara topcu.

Ayrica bizim lige de cuk diye oturur.

Eger gelirse 30 golu kesin asar.

Gelmesini de isterim;lige zevk gelir,kalite gelir...

Elalemin transferleri sizi ne kadarda ilgilendiriyor. Cardozo kimdir ne yapmis simdiye kadar??...Paraguay Milli takiminda 46 macda 9 gol´u olan siradan abartilmis bir golcu. Necati Ates´in Milli takim kariyerinde 19 mac´da 5 golu var.

Üst Alt