Çare Tercümanımız "Mert Çetin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çare Tercümanımız "Mert Çetin"

Daha önce tercümanlıktan A Takım İdari Menajer Yardımcılığına yükselmişti.Bir sıçrama daha yapması lazım.Hocamın lakabı da hazır. "Special Two"

1889343_238761152976611_1769339092_n.jpg

biri rok der biri mert çetin der beyler klavyeyi sakince yere bırakıp çıkıp dolaşın biraz ahh ulan ahh taraftarı bu hale getiren milyonluk eşekler ne diyim size

Abi ben de 19 yıldır futbol maçları izliyorum.Almanya'da büyüdüm.Almancam,İngilizcem,Türkçem var.Müthiş Galatasaray'lıyım.Binlerce taktisyen ve teknik direktör gördüm.Almanya'da futbol klubünde oynadım.O zaman çare benim.

Mourinho'nun en onemli ozelliklerinden bitanesi karizmasi. Aynisi ft icin de gecerli mesela. Mert cetin'de karizma sifir. Topculari inandiramaz.

"By seeking and blundering we learn." - Johann Wolfgang von Goethe

Kardeşimiz (ve belki gelecek hocamiz) Mert Çetin, şimdiye kadar yapilan hatalari yakindan görebildi ve bunlardan öğrendiğini düşünüyorum. Sene sonuna kadar Mert ile devam edelim bence. Rijkaardın tik tak futbolunu ve Terim/Hamza'nin chaos futbolunu birleştirirse çok güzel bir sey cikabilir.b

Ve unutmayalim Jose Mourinho bir zamanlar tercüman olarak başladı!

Üst Alt