Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

Mondi'yi, Tafi'yi, Hagi'yi birakalim, Lincoln bile hakkimizda boyle sozler etmedi. Adami kadro disi biraktik. Takimdan kovulan Luce, Gerets, Skibbe... Onlar da boyle soyler soylemedi. Belki kirginliklarinini soylemislerdir ama, Galatasaray'in buyuklugune tek bir harf bile soylememislerdir. Luce Elano'ya tafsiye ediyor bize gelmeyi. Son olarak Mondi bizde yasadiklarini referans gosterip Gutierres'e Trabzon'a gitmeyi tavsiye etmis. (Bilmem iyi mi etmis :D).

Cevap: Carlos:Fener'in Türkiye Haricinde Bir Tarihi Yoktu,Dünyayı Kandırmaya Devam Ed

Fenerin tek amacının türkiye şampiyonluğu olduğu,avrupa'yi hiçbir zaman hedeflemediği carlos'un bu açıklamalarıyla aslında bir kez daha tescillendi :) biz içerde Galatasaray'dan üste bitirelimde ligi ne olursa olsun mantığıyla giderlerse daha çoook böyle 2. sınıf açıklamalar maruz kalırlar..

Mesela GS ligi 18. bitird, fener 17. bitirdi ..

Fener cephepsi ; oohh beee küme düştük ama en azından Galatasaray'dan üstte bitiripte düştük diye sevinirler..

abowwww arkadaşlar ne yaptınız yaa!!

2 saat işe güce bakıyım dedim. 15 sayfaya vurmuş konu..

Carlos gerçekleri ancak 1,5 yılda çözdü gerçi o arada da fenerden paraları cukkaladı..

Şimdi de dalgasını geçiyor...

Elit Üyesin. Üslubuna ve Türkçe'ne biraz daha özen lütfen.

Başlıktaki cümle gerçekten çok acı aslında bu fener camiasının iç yapısını gösteren bir açıklama.

Dünya'yı daha fazla kandıramazdım.

Açılımı "Fener camiası kendini dünya kulübü sanıyordu.

Bende bu yönde açıklamalar yaptım ama malesef fenerbahce sıradan bir takım kendilerini buğday ambarında görüyorlar. paraları var ama Para bile artık bana daha fazla yalan söyletemez o nedenle çektim gittim." demiş.

Robertop Carlos 3 sene kaldığı fenerbahçede şampiyonluk göremeden ayrıldı. (türkiye kupası da göremedi ama onu zaten saymıyoruz) Futbol olarak hiçbir şey katamadı, ekonomik olarak da on-milyon-larca dolarlık bir oyuk açarak ayrıldı.

fakat asıl bomba bugün patladı.carlos'un fenerbahçenin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu demesi eziklerin yüzüne vurulmuş bir gerçek oldu.

bi darbede carlos'tan:)bu enayiler tonlarca para ödüyolar futbolculara ama işin sonunda hepsi hayırsız çıkıyor:)

Yazık fenerliler üzülüyorlar...

gerçekler bazen acıdır ama bilinmesi gerekir...:)

Aziz Yıldırım dan da bu gibi açıklamalar bekliyoruz sezon sonu biz şampiyonluğu kutlarken...

Bir futbolcu eski kulübünün arkasından kötü konuşuyorsa; kulüpte oyuncuda beş para etmez.

fenerin tek amacının türkiye şampiyonluğu olduğu,avrupa'yi hiçbir zaman hedeflemediği carlos'un bu açıklamalarıyla aslında bir kez daha tescillendi :) biz içerde galatasaray'dan üste bitirelimde ligi ne olursa olsun mantığıyla giderlerse daha çoook böyle 2. Sınıf açıklamalar maruz kalırlar..

Mesela gs ligi 18. Bitird, fener 17. Bitirdi ..

Fener cephepsi ; oohh beee küme düştük ama en azından galatasaray'dan üstte bitiripte düştük diye sevinirler..

+1905 :d :d :d

Dünya zaten feneri biliyor seni fenere alırken kandırmışlar Carlos'um.

muahahhaha helal be carlos akıllı adamsın :D

eeeeeeeeeeeeee kendinden buyuk topcu almayacaksmisin fener. once boyuna

posuna bakican sonra alicaksin kariyerli topcu. ortega anelka carlos ya su

colin kazima bile nasil bir takim oldugunu hissettirirsen herkes seni asagilar sen

daha bekle colin kazimda gitsin o zaman gor bombayi kelepceli partide aziz

baskanda vardi demezse ne olayim

eeeeeeeeeeeeee kendinden buyuk topcu almayacaksmisin fener. Once boyuna

posuna bakican sonra alicaksin kariyerli topcu. Ortega anelka carlos ya su

colin kazima bile nasil bir takim oldugunu hissettirirsen herkes seni asagilar sen

daha bekle colin kazimda gitsin o zaman gor bombayi kelepceli partide aziz

baskanda vardi demezse ne olayim

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Son zamanlar ayrıldıktan sonra fenere saydıran kaçıncı oyuncu bu? Anelka,Kezman,Edu,Appiah sadece benim aklıma gelenler.

Üst Alt