Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Cevap: Carlos: "F.Bahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım

Gecen ispanyol kanalinda belgeseli vardi,

o takima niye gittim bilmiyorum ,sanirim cok para verdikleri icindi dedi adam :asd:

Cevap: Carlos: "F.Bahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım

Carlos reisi spartak-fener maçında görünce bu konu geldi aklıma :)

benim carlosun böyle bişey dedğinden haberim bile yoktu. süpermiş

Tarih bir kez daha tekerrur etti Roberto, seni saygiyla aniyoruz.

Ben bunu bilmiyordum yarıldım şu an:D

carlos bu laflarla kendi kandini kandırmış aslında..#

carlos bu laflarla kendi kandini kandırmış aslında..#

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Avrupa'da iyi bir takıma gitmiş olsa diyecektim tamam adam haklı da önce Brezilya'ya sonra Anzhi'ye ki Anzhi'nin bırak Avrupa'yı Rusya'da bile bir tarihi yok gitme sebebi belli ve bu sözleri söyledikten sonra birde Fenerbahçe kampına gitti ve bunların tam zıttı şeyler söyledi.

tiphat.gif

Zaten kandiramazdinki, herkes biliyor ne b.k olduklarini. SIKECI takimin SIKE dolu tarihi.

Üst Alt