# Carlton Cole - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Carlton Cole

Cevap: # Carlton Cole

Trabzonspor'da oynayan Kevin Campbell vardı bir zamanlar.

Adam felaket güçlü ve kalite golcüydü ama Mehmet Ali Yılmaz -dönemin trabzonspor başkanı- bir iki disiplinsizliği olunca '' gol makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı'' deyip göndermişti.İngiltere'de tekrar kral olmuştu adam.Nedense Cole'u Campbell'a benzetiyorum.

İyi oyuncu ama İngilizlerin ada dışına ayak uyduramayan futbolcuları furyasına katılmazsa.

Of kötü kötü oyuncularla uğraşmaya mı başladık şimdi de.

Benni Mccarthy falan da gelsin bari.

Çöp geçin.

Gene son dakika transferi ve taraftarın umduğunun çok altında bir isim. Gelirse, bu da hayırlı olsun ! :eek:

Topla kaleye gidebilen, dribbling yapan, delici bir adam alalım mümkünse. Cole'un özellikleri Baros'da da var.

Elmander'de de var.

İnanmıyorum haberin doğru olduğuna, yapmaz böyle bir hata yönetim.

Riera'yı anlarım da Carlton Cole kimdir, Beşiktaş'ın Quaresma Simao'dan falan önceki senelerde yıldız diye gördüğü oyuncu sınıfında.

Evet Sabah hiç kimse demeden süpriz bir ingiliz var demiştim Transfer nöbeti sabahki arşivlerde mevcuttur. Ama forumdan banlandım..Beni banlayan Moderatör kardeşime selam olsun... Riera olayınıda unutmayalım.. hani yunanistana gidilme olayı... Kaynak Transfer Nöbeti konusu 10-11 arası...

Evet Sabah hiç kimse demeden süpriz bir ingiliz var demiştim Transfer nöbeti sabahki arşivlerde mevcuttur. Ama forumdan banlandım..Beni banlayan Moderatör kardeşime selam olsun... Riera olayınıda unutmayalım.. hani yunanistana gidilme olayı... Kaynak Transfer Nöbeti konusu 10-11 arası...

coleun gelme olasılıgı yüksek mi _?

Üst Alt