Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !

Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !

cok basit bir durum nasil olup da hadi gelin bizde yapalim diyorsunuz anlamis degilim?

su an hic birseyi kesin olarak bilmiyoruz. baktiniz biz TS simdiden kutladik onlarda suclu cikti, bizlerde salak yerine duseriz. Baktiniz Federasyon feneri dusurmedi.... ozaman ayaklanmamiz lazim..

gecmis sampiyonun kim sampiyon oldugu onemli degil, daha cok FB'nin sorusturuldugu nedeniyle Sampiyonlugu haksiz oldugu nedeniyle ellerinden alinmasi ve cezalandirilmasi.

Sezonu hakli olarak sampiyon olani tebrik etmek sonraki bir zamana kalir.

cok basit bir durum nasil olup da hadi gelin bizde yapalim diyorsunuz anlamis degilim?

su an hic birseyi kesin olarak bilmiyoruz. baktiniz biz TS simdiden kutladik onlarda suclu cikti, bizlerde salak yerine duseriz. Baktiniz Federasyon feneri dusurmedi.... ozaman ayaklanmamiz lazim..

gecmis sampiyonun kim sampiyon oldugu onemli degil, daha cok FB'nin sorusturuldugu nedeniyle Sampiyonlugu haksiz oldugu nedeniyle ellerinden alinmasi ve cezalandirilmasi.

Sezonu hakli olarak sampiyon olani tebrik etmek sonraki bir zamana kalir.

Senin mantığına göre fenerin şampiyonluğu elinden alınırsa, o şampiyonluğu tescil edildiği zaman, onların şampiyonluğunu tebrik edenler de temkinli olmalıydı. Onlar da mı salak durumuna düştü şimdi? Tescillenen bir şampiyonluk bile elden alınıyorsa, biz neden Trabzonu tebrik ettiğimiz için salak durumuna düşelim. Ki şuanda gözüken kamuoyu görüşü de bu fikirde birleşmekte holigan fenerliler hariç..

Aziz Yıldırımı desteklemek için Metris Cezaevi önünde toplanan fenerbahçe taraftarı karşısında Trabzonspor taraftarını bulmuş...

Yapılan tezaruhat ise "Bize her yer Trabzon" :D

Fener taraftarı topuklamak zorunda kalmış:asd:

çarşı bazen beni şaşırtıyor anasını satıyım...

Bordomavi.net den bir alıntı :D

az önce arkadaşımla konuştum metris cezaevinin önünde kendisi fenerli

trabzonlu gibi davranıyorum diyor azize küfür ediyorlarmış

fener formalı bir araç aralarından geçmiş camlarını kırdık vurduk parçaladık diyor

tüylerim diken diken oldu demezmi bide

öldürdü beni gülmekten

Bu yaşanan olaylardan sonra sonuç ne olursa olsun,benim için gerçek şampiyon Trabzonspor'dur.

Şuan Galatasaray camiası Fenerbahçe'ye çok kapalı bir şekilde destek veriyor.

Fenerbahçe'nin yiyeceği her darbe aslında hepimizin bildiği gibi Galatasaray'a da ekonomik olarak dokunacaktır.

Fenerbahçe'nin yiyeceği her darbe aslında hepimizin bildiği gibi Galatasaray'a da ekonomik olarak dokunacaktır.

Fenerbahçenin alacağı payı da diğer takımlar paylaşacaklar. Şampiyonluk sayısına göre verilen para da bu sene sizin payınız da %50 artmayacak mı? Daha çok gelir elde edeceğiniz meydan da ama bu fener söylemleri kafanızı karıştırıyor olabilir. Ayrıca herşey maddiyat değildir. Aynı durumda siz olsaydınız onlar sizi yerden yere vurmazlar mıydı? Antudaki Galatasaray Kümeye başlıklarını hiç mi görmediniz...

Allah korusun Trabzonspor'da da birşey çıkarsa aynısını Bursaspor için yapabileceklerse güzel bir davranış yoksa bir önemi yok.

güzel bir tutum ancak bizler 2. 3. dalgayı bekleyelim. bir de bakarsınız biz kendi şampiyonluğumuzu kutluyoruz :)

ne gülerim ama

Fenerbahçenin alacağı payı da diğer takımlar paylaşacaklar. Şampiyonluk sayısına göre verilen para da bu sene sizin payınız da %50 artmayacak mı? Daha çok gelir elde edeceğiniz meydan da ama bu fener söylemleri kafanızı karıştırıyor olabilir. Ayrıca herşey maddiyat değildir. Aynı durumda siz olsaydınız onlar sizi yerden yere vurmazlar mıydı? Antudaki Galatasaray Kümeye başlıklarını hiç mi görmediniz...

Ben sadece Fenerbahçe maçlarından elde edilecek gelirleri düşündüm onu yazarken.

Sanırım derbi maçında elde edilen hasılatla bu söylediklerinin hiçbiri baş edemez 10da1i falandır.

Yargi karari beklenmelidir.

Duseremeyecek bir TFF olursa eger,Carsi yi ozaman gorsel olarak degil ,fiziksel olarak destege bekleriz.

Bunlar faso fiso isler yoksa azize ile odyakmaz midir nedir bunlarin hepsine yatis hazirligi diye nam salan gorsellerden hazirlamsi grafikciler icin uc bes dakikalik is.

Galatarayli olarak kesinlikle hukuksal duzene saygi duyan bir tarftar olmak daha mantikli.

Gündeme gelme çabası..

En iyisi yargı ve tff kararını beklemek.

Abdullah TAŞAN bu mesajı beğenmedi !

Yok öyle birşey. Biz kulübümüze fazlasıyla destek oluruz. Lig temizlensin, gereken yapılsın. Gelir kaygısı yüzünden, (bu yalanın çıktı yer belli) Fenerbahçe 'nin düşmesini istememek gibi bir durum söz konusu olamaz.

çok gereksiz bir hamle işte bu yüzden forzaya yazmıyoruz.

aha bu sabah Sadri şener'i aldılar.

hadi kaldırın o çarşafı oradan, şimdi ne diyeceksiniz?

2 - 2 ye geldi bjk de hiç birşey kesinleşmeden kesin işler yapmak doğru değil kutluyorum bizim forum yetkililerini bu kondua erken davranıp index felan hazırlamadıkları için !

Üst Alt