Çarşı'dan Tuhaf Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'dan Tuhaf Açıklama!

DEwvhVvWAAAy1ad.jpg

İşte burada senle bir noktada ayrışıyoruz.Bilmediğin veya bilip küçümsediğin önemsemediğin şeyler var.
Bırak ya.

Oyuna dışarıdan müdahele şikedir. Ister emir yukarıdan gelsin ister sen kendi amacın için maç al veya sat. Aynı yola çıkıyor.

Emir büyük yerden diye aman boynumuz kıldan ince diye kesip atılacak birşey değil bu.

sent via GSC

Bırak ya.

Oyuna dışarıdan müdahele şikedir. Ister emir yukarıdan gelsin ister sen kendi amacın için maç al veya sat. Aynı yola çıkıyor.

Emir büyük yerden diye aman boynumuz kıldan ince diye kesip atılacak birşey değil bu.

sent via GSC

Niye başka bir düşünce geldiğinde direk bırak ya diyip kestirip atıyorsun ki?Hadi önceki konuyu anladık da bu konuda ben ters gelecek bir şey söylemedim sana.

Niye başka bir düşünce geldiğinde direk bırak ya diyip kestirip atıyorsun ki?Hadi önceki konuyu anladık da bu konuda ben ters gelecek bir şey söylemedim sana.
Neyi bilmiyorum neyi küçümsüyorum. Ona ithafen yazdım ben.

Ayrıca genelleyemezsin bırak ya dediğimi başka bir düşünceyi kestirip atmak için kullandığıma. 2 kere yazdık diye hep mi yazıyoruz bunu sanki.

sent via GSC

Son düzenleme:
Neyi bilmiyorum neyi küçümsüyorum. Ona ithafen yazdım ben.

Ayrıca genelleyemezsin bırak ya dediğimi başka bir düşünceyi kestirip atmak için kullandığıma. 2 kere yazdık diye hep mi yazıyoruz bunu sanki.

sent via GSC

Birebir 'Bırak ya' demiş olmayabilirsin ama o tarz geçiştirici kalıpları sürekli kullanıyorsun sana ters gelebilecek bir şey söylendiğinde.2 kez falan değil yani.

feneri yenecektik 50 bin kişi önünde derbi kazanamazsan bunlara fırsat verirsin ! hala aklım fener maçında nasıl bu kadar tutuk oynarız anlamak mümkün değil

Geçen sene alenen federasyon ve mhk ittirmesi ile şampiyon olan takımın taraftarları mı yapmış bu açıklamayı? Mal bunlar yemin ediyorum alayı mal. Her şeyi geçtim abuk subuk bir mahkeme kararı ile normalde an itibari ile 13 olan şampiyonluk sayıları suni olarak 15 yapılmış 3. yıldızı normalden daha erken takmaları sağlanmıştır. 59 yıllık Süper Ligde 61 şampiyonluk görünüyor :D İnsan da az biraz utanma arlanma duygusu olur lakin bunlar da utanma arlanma duygusu ne gezer allasen? Tinerci deyince kızıyorlar sonra :D

Şikeciler ile at şikecileri bir oldular yine üzerimize oynamaya başladılar. Yine her zaman ki senaryolar. Yok yabancı sınırı, yok mhk, yok fetö metö bilmem ne diye nereden denk gelirse oradan vurmaya çalışıyorlar çünkü neden? Galatasaray uzun bir aradan sonra eli ayağı düzgün bir kadro kurdu ve şampiyonluğa yürüyor. Galatasaray'ın şampiyon olmasını geçtim şampiyonluğa yürüyor olması dahi ülkede ne kadar şerefsiz haysiyetsiz adam varsa hepsini kudurtuyor.

Bu sezon içerisinde şu ana kadar gördüklerimizden sonra bu şampiyonluğu dahi şu şikecilere veya at şikecilerine bir şekilde kaptıracak takımın ne hocası ne oyuncusu ne de yönetimi gözüme gözükmesin. Alayı pılını pırtını toplasın defolsun gitsin.

Üst Alt