Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Önüne gelenden şamarı yiyen kendi takımlarını bırakmışlar, ezik kardeşleri fb'ye bel bağlamışlar yarın ki Galatasaray maçı için. Sizde hiç mi utanma yok fukara sümükleri? Birazcık onurlu olun. Kendi takımınızı destekleyin.

Aziz mi kurtaracak sizin eşeklerden kurulu takımınızı?

Eminim fb gollerine fb'lilerden daha çok sevinmiştir bu satılmış itler.

d0_derbi56969.jpg

İşte iğrenç yatış zihniyetlerine bir örnek daha. İnsanın rakibi şerefli olmalı yahu.

Arq6BHTCAAA96bb.jpg:large

ulen ben bjk yi kardeş takım bilirdim fener yandaşı olmuş hepsi vay be

hiç şüphem yok Şampiyonluktan bize 7 puan yetiyor şampiyonluk için ama onlara yetmiyor büyük avantajımız vardı küçüldü ama yine avantajlıyız

Valla daha önce ne yazdılar bilmiyorum ama bu gün baktığımda adamlar Galatasaray'la ligden çekilelim falan diyorlar. Çok ilginç yazılar var. Bu olaylarda fenerin aradan çıkmasını hazmedemiyorlar. Farketmiyor gerçi kuş beyinli olunca gündeme göre fikir değiştiriyorlar :D

yıllardır söylediğimi tekrar söylüyorum... BJK gibi dostum olacağına, FB gibiq düşmanım olsun!!! hiç sevmedim o çapulcuları hiçte sevmeyeceğim!!!

Ben Çarşı'yı hep bizim yanımızda biliyordum..İnönü'deki çıldırmalar, sahaya girmeler belli etti iyice kendini..!

Adamlar alışmışlar şikebahçeye yenilmeye, artık zevk alıyorlar. Geçen maçta Ezikler bağırıyordu: Sekiztaş sen bizim köpeğimizsin diye." Bu durumu kabullenmiş olsalar gerek.

Cimbom BAŞI DİK VE TEK TABANCA YÜRÜR! Gerek yok yanımızda çapulcu,tinerci Çarşıya

Yalnızca çarşı değil, hiç kimseye ihtiyacımız yok bizim Allah'a şükür. Biri tarihin eşi benzeri görülmemiş şikeci kulübü, diğeri en rezil taraftarı.

bu ligde dost yok panathinaikos,olympiakos,partizan belgrad,kızılyıldız la dost olurum ama bunlardan olmaz satarlar seni 2 dk da

Forumlarındaki "Terörist Fenerbahçe Taraftarı" başlığına bakın. Fb yalakalığının ve Galatasaray düşmanlığının dibine vurmuşlar yine.

Biz fb kadar bu eziklere de koymuşuz şampiyon olarak.

Beşiktaş, Fenerbahçe'yi yenmeseydi ; 43 maçtır kendi evinde yenilmeyen Fenerbahçe'yi yenmek zorunda olacaktın hala cart curt konuşuyorsun.

Yatsaydınız yine? Biz fb'yi her türlü yenerdik ihtiyacımız olsa merak etme. Ayrıca, bu konunun çarşının fb yalakalığı ile ne alakası var yahu?

İliklerine kadar yalakalık yapıyor adamlar. Bu terbiyesizliği lanetleyeceğine burada "ama biz yatmadık taaammmı!!" tarzı mesaj atıyorsun. Ayıp.

Genel konuştum ben orda yenilmekten zevk alıyor diyenler vardı.Galatasaray-Fenerbahçe maçlarını niye dikkate alıyorsun orda Galatasaray'ı destekleyenler varsa, Galatasaray'ı sevdikleri için değil Fenerbahçe'den nefret ettikleri için yada tam tersi.

Üst Alt