Cassio Lincoln Palmeiras'ta ! - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cassio Lincoln Palmeiras'ta !

Cevap: Cassio Lincoln Palmeiras'ta !

S. Serhat Türkel' Alıntı:
Dün sanki Brezilya iyiydi bir tek Elano kötüydü gibi konuşmayın. Felipe Melo ne yaptı? Gilberto Silva ne yaptı? Robinho ne yaptı?

Andre Santos'un yedeği diye haber yapmış Maraton.

Özetlerden gördüğüm kadarıyla Andre Santos olmasa bu maçta Brezilya gol falan yemezdi. Alexis Sanchez maymun etmiş Santos'u, Melo da Santos'un kademesine giriyim derken penaltı yaptırmış. Yine Sanchez, Santos'a bir çalım atmış, yine Melo müdahale ederken ayağı tehlikeli gelmiş ve kırmızı kart. Santos açılan ortada adamını kaçırmış, ters kademeye girememiş 2. gol. Dunga da yeter lan diyerek Santos'u çıkartmış ve yerine Elano'yu almış. Dani Alves'i de ters ayağına rağmen sol beke koymuş.

Bu maçta Barış'tan daha iyi defans yaptı.

:)

Devamlılığı olmadığından vaz geçti Rijkaard ve ekibi Nonda'dan.Belki Kewell'dan da bu yüzden vazgeçicekler.Görünen de bu zaten.Ama hala bizim taraftarımız Lincoln'ü istiyor.Uyuşmayacağı bir sisteme,bir yapıya sokmaya çalışıyor.Hatırlatmakta fayda var sanırım;

Sene başında Rijkaard bizzat kendisi Lincoln'ün takıma zamanında katılması durumunda hiçbir farklılık,önyargı gözetilmeden takımda görev alıcağını söyledi.Taraftar ümitlendi.Ama Lincoln bu taraftara saygısızca davrandı.Ona inanan herkeze saygısızca davrandı ve gelmedi Galatasaray hazırlık kamp'ına.Ama gel gelelim hâla bu taraftar "Lincoln lazım bize" diyor.Inanılmaz hakikatten.

Eee ne var bunda sezon başı adam iyimser davranmış elano hakkında inanılmaz oyuncu müthiş adam izledim gördüm dememişki.Hatta burdan serhatın provakasyon yapmadığı ve elano hakkındaki düşüncelerinin tamamiyle futbolla ilgili olduğu ortaya çıkıyor.Bende sezon başında herkesin elano hakkında yorumları ve iyi oyuncu söylentisiyle iyi oyuncu olduğunu düşünüyordum , premier ligde oynamış adam fizik olarak kötü değildir sezon başı kampa katılmadı düzelir dedik savunuyordumda kötü oynarken ama takke düştü kel göründü.. :)

Senden bide örnek verelim.

Ben hayatımda bu kadar düz futbolcu az gördüm. :)

Teknik = 0

Oyun Zekası = -1

Fizik Güç = 10

Hız = 9

Böyle bir adam sabri :)

Demişsin ne tesadüf şimdi yazdığın bütün kadrolarda sabri var.!

Ha sen hala öyle düşünüyorum diyeceksin şimdi senin futbol bilgine göre usain boltta süper oyuncu zaten.

Böyle hareketlere devam ettikçe kendin küçük duruma düşüyorsun.

Herkesin fikirleri değişir skolastik düşünce yıkılalı çok oldu sanıyordum.

Konu kilitlenmeli bence yoksa her transfer forumuna geldiğimizde bu adamın topiciyle karşılaşmak insanı huzursuz ediyor

Konu değil bazıları kilitlenmeli. Ardanın sakatlığı haberinde Elano formsuz diyen, Lincoln Palmeiras ta haberine Elano adam değil gibilerinden yazılar yazan, GSCİMBOM cafede Galatasarayın en kötü transferi kimdir başlığı altında Elanoyu karalama kampanyası başlatmaya çalışan, aynı platformda Elanonun performansından memnunmusunuz gibisinden görünüşte masum topikler açıp iyice işi sidik yarışına dökenler kilitlenmeli. Tamam anladık, Elano kötü desek nolacak? Mayısa kadar gönderemeyiz. Yerine oynatacak oyuncumuz yok. Bence zaten ondan iyi orda oynayacak oyuncu alma gibi bir imkanımızda yok. Elano benim görüşüme göre Galatasaray ın gelmiş geçmiş en iyi 10 orta saha oyuncusu arasına rahatlıkla girecek bir oyuncudur. Alexin ligimizde ilk 50ye giremediği en çok koşanlar listesinde ilk 5 te olan futbolcu için koşmuyor iftirasını atıyorsunuz tamam diyoruz. 60 metreye tık diye attığı pasları görmeyip pas yüzdesi en düşük oyuncu ilan ediyorsunuz eyvallah diyoruz, Brezilya milli takımında Richardinholar klebersonlar oynadı diyorsunuz onada tamam. Ama artık bi susun arkadaşım. Yeter Anti-Elanocular-YETER!

Üst Alt