Cavcav: "Yıldırım Türk futbolunun belası" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cavcav: "Yıldırım Türk futbolunun belası"

Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav, sporla ilgili pek çok konuda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Cavcav, Yıldırım'ı adeta yerden yere vurdu ve onun bir bela olduğunu ifade etti.

Yıldırm'ın zarar olduğunu belirten İlhan Cavcav; “TFF'nin yabancı futbolcu sınırlamasıyla ilgili aldığı kararı kesinlikle tasvip etmiyorum. Ancak TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le görüştüğüm zaman, o dönem Kulüpler Birliği Başkanı olmam itibariyle, bana 'Bütün kulüplerden imza alın, sonrasında görüşelim' dediler. Biz 17 kulüp imza vermemize rağmen, bir türlü anlamadığım, şekillendiremediğim Fenerbahçe Kulübü'nün başkanı olacak sayın Aziz Yıldırım beyefendi 'Ben imza atmam, böyle bir şeyi kabul etmiyorum' dedi. En çok sıkıntı çeken Fenerbahçe olduğu halde" sözleriyle görüşünü belirtti.

Tecrübeli futbol adamı; "Bu husumetin neden gerekçelerini ve Yıldırım'ın yaptığı bu davranışı kesinlikle kabul etmiyorum. Bana göre kesinlikle Aziz Yıldırım Türk futbolunun başında bir bela olarak durmaktadır. Bütün kanatın bunu böyle bilmesi gerekir. Takımlar arasında rekabet olmazsa, futbol seyircisi bulamazsınız. Sayın Aziz Yıldırım, ne hikmetse bir Galatasaray'ı inadına almış. 'Galatasaray bilmem ne olursa' diye. Türk futboluna zarar ve ziyan veriyor” şeklinde oldu.

eurosport

ikisininde

gulen_simdiye_kadar_demediklerimi_diyecegim13876169270_h1108143.jpg

Şike sürecinde FB düşerse biteriz diye ağlıyordun?

17 kulübün istemediği kural 1 kulüp istiyor diye değişmiyorsa başka kurumlarda sorgulanmalı.

çok şey denirde değmez.

açık açık safını belli etti 3 temmuzda. bu yalancı aziz düşmanlığını kimse yemiyor artık

İlhan Cavcav'dan, Aziz Yıldırım'a destek

Cavcav, Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe camiasına büyük hizmetlerde bulunduğunu vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Fenerbahçe camiasına büyük hizmet etmiş ve hala etmekte olan bir ismin bu şekilde ifadeleri söylememiş olarak kabul ediyorum. Kulüp yöneticilerimizin bu şekilde beyanlar vermesi, hakemlerimizi sonraki maçlarda zor durumda bırakır. Bütün yönetici arkadaşlarımızın da kendilerine en azından hakemlerimiz kadar çeki düzen vermesi gerektiği inancındayım."

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, tahliye edilen Aziz Yıldırım hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun. İnanıyorum ki Sayın Başkan Aziz Yıldırım ceza almayacak ve Türk futboluna Fenerbahçeye uzun yıllar hizmet edecektir,''dedi.

Cavcav:“En büyük Fenerbahçe!“

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile yaşadığı polemiklerle sürekli gündeme gelen Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe formasını eline alarak, “En büyük Fenerbahçe. Başka büyük yok” dedi.

Demirören'i orada tutan bizzat hükümetin ta kendisidir. Cavcav isini berbat eden herkese laf sokar. Eski samimiyet bitti artik. Genclerbirligi'nin hali ve kadrosu ortada.

Üst Alt