Çaykur Rizespor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Valla resmen taraftardan çekinmiş Fatih Terim... Ne yani mariano, nzonzi, belhanda ve feghouli mi problemdi?

Belhandayı taraftar linç etmesin diye alınabilir de... Şener ne? Hele ki Nzonzi ve Feghouli gibi iki büyük dünya yıldızını kesmenin manası nedir? Muslera ve Falcao ile takımda en son kesilecek isimler... Emre Mor hele seks skandalından sonra nasıl oynar? Berbat bir maç çıkaracak buraya yazıyorum :( İnşallah galip geliriz...
Abi totemciliğe mi başladın?

Ömer'den ön libero yaratmaya çalışma. Oynatacaksan koy sol açığa çocuğu.
Orta saha için Taylan'ı neden aldın? Jem karacan gibi antremanlara tempo getirsin diye mi?
Celil diye bir çocuk vardı, nerde?
Atalay 21'e giremiyorsa niye tutuyorsun bu çocukları kulüpte?

Ahmet Çalık konusuna girmiyorum, ne desek boş.

Nasrettin hoca fikrasi gibi olmus burasi. Siz bir 11 yazin da herkes begensin.

Nasrettin hoca bir gün köyden şehre eşekle gitmektedir. Eşeğe oğlunu bindirmiş, kendisi eşeğin yularından tutmuş yürüyor, biraz gittikten sonra yolda iki kişi bunlara bakıp gülüyor, baksanıza eşek kadar genç delikanlı eşeğe binmiş yaşlı adam yürüyor bu olacak ismi demişler, bunun üzerine Nasrettin hoca çocuğu eşekten indirip kendisi biniyor, biraz daha gittikten sonra bu sefer karşılarına çıkan biri “yuh” olsun be bacak kadar çocuk yürüyor kazık kadar adam eşeğe binmiş insan sakalından utanır demiş ve bunun üzerine Nasrettin hoca kendisi de eşekten iniyor ve yürümeye devam ediyorlar. Biraz daha geçtikten sonra yine köylünün biri ulan bunlar ne salak insanlar eşeği yanlarına ne için almışlar acaba kazık kadar iki adam yürüyor eşek boşta anlamadım gitti demiş, ve bunun üzerine Nasrettin hoca çocukla beraber eşeğe biniyor az geçtikten sonra yan birinden ulan bu zalimlere bakın zavallı hayvana iki kişi biner mi bunlar ne biçim insan demişler, ve bunun üzerine Nasrettin hoca bir la havle çekip oğlum gördün mü insanların ağzı torba değil ki bağlayasın herkes istediğini söyler biz en iyisi bildiğimiz gibi yapalım.

17-18 yaşındakileri göremedik kadroda acaba niye Fatih Terim? Kıçının kılları kadayıf olmuş adamları oynat sen hala.Selçuk u falan kadroya al mazallah Taylan vb çocukları alırsan günaha girersin.Gençleri falan kadroya alırsan günaha girersin.Babeli yedek bıraksan günaha girersin.Bakalım bu maçtan sonra ne bahane bulacaksın.Her maç bi bahane ama kendini sorgulamak yok hiç.Ben napıyorum 2 senedir niye top oynamıyo bu takım acaba benden kaynaklı mı diye hiç sorgulama.Sezon sonunda bırakır gidersin artık iyi futbol oynatan birini görmek istiyorum kenarda.

Ömer'den ön libero yaratmaya çalışma. Oynatacaksan koy sol açığa çocuğu.
Orta saha için Taylan'ı neden aldın? Jem karacan gibi antremanlara tempo getirsin diye mi?
Celil diye bir çocuk vardı, nerde?
Atalay 21'e giremiyorsa niye tutuyorsun bu çocukları kulüpte?

Ahmet Çalık konusuna girmiyorum, ne desek boş.
A'dan Z'ye katıldığım ilk postun oldu yıllardan beri üstat :tbr:

Üst Alt