Haber - Çaykur Rizespor, Yeniden Süper Lig'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Çaykur Rizespor, Yeniden Süper Lig'de

Başkanları değişmiş, yeni başkanla ilgili malumatım yok
Ama bu da tahirle aynı kafadaysa yine göndeririz kümeye

Ve Çaykur Rize geri geldi. Ne kadar gıcık olduğumuzu ve sevmediğimizi anlatmaya gerek yok herhalde ama Bülent Korkmaz için başarılı olduğuna sevindim. Tebrikler Kaptanım Play Offtan Sakarya veya Göztepe gelsin Pendikle finalde kim oynarsa artık. Vay kaptanım Galatasaraya dair her şey winner bu sene.images.jpeg-504.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her şeyi bir kenara bırakıyorum, Gedson ve Vedat Muriç transferleri süreçlerinde yaptıkları net olarak illegal ve 3. sınıf, hukukun olmadığı ülkelerde yapılabilecek şeylerdi.

O ah bir yerlerden çıkacak.

Bu arada seneye bu deplasmanı ilk 2 3 hafta içinde oynarız umarım.

Yeryüzünde bu kadar gerzek nasıl oluşuyor ya. Olm adamlar 3 milyon euro’luk 4 tane futbolcu transfer ederek İngiltere 2.liginde en yakın rakibine 20 puan fark atarak çıkıyor.
Bizim embesiller boktan futbolun döndüğü Lig’de galibiyet alamıyor.
Şaka gibi ülke ya vallahi bak.

Hiçbir şey yapamıyorsan git 3 büyük kulübün altyapısında muhteşem yetenekli herifler var Çek 3 tane Avrupa’dan da 100 bin euro’luk sistem orta sahası al 1-2 tane de Afrikalı uçan kaçan tutulamayan sprinter kanat al bir tane de kaşarlaşmış golcü al yabancı olsun. Yabancı hakkının komple ofanstan yana kullan.
Milletin içinden geçe geçe şampiyon olursun.

Her alanda olduğu gibi futbolda da bir bok bilmiyoruz ya ona yanıyorum

Üst Alt