CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CDR Final | Barcelona 1-2 Real Madrid | MS | 16 Nisan | TV8

Yazık oldu, iğrenç bir oyun taktiği madrid'inki. sonuca götürüyormu götürüyor. ama full maç defans yapıp, kontradan gol atma olayını, her iki takımda yapsa sanırım dünyada bir daha maç izlenmez.

Iyide barcaya karşı ancak böyle oynaya bilirsin. Adamlar top göstermiyor rakibe ceza sahasına kadar.

O bölümde topu kapıp ancak hızlı cekilde vura bilirsin barcayı yada duran toplardan.

Ancelotti'nin taktiği biraz garipti. Benzema-Bale çift forvet oynattı resmen. Orta saha çok açıktı Barcelona çok kolay top yaptı sürekli ki orta sahada top çalan oyuncu yok zaten Real'de. Çok pozisyon olmadı ama Real Barcelona'ya ceza alanı çevresinde top yaptırdı sürekli. Münih'e karşı böyle oynatırsa baya pis yaparlar muhtemelen.

Iyide barcaya karşı ancak böyle oynaya bilirsin. Adamlar top göstermiyor rakibe ceza sahasına kadar.

O bölümde topu kapıp ancak hızlı cekilde vura bilirsin barcayı yada duran toplardan.

sonuca götürüp götürmemesinden bahsetmiyorum. madridin bu oynadığı oyun anlayışından nefret ediyorum. sonuca götürmesi ayrı birşey.

Mac tam Ronaldoluktu. Ama Bale ona nazire yaparcasina harika bir gol atti.

Madridin en buyuk skintisi topun arkasina gecmekte, kontakt ya da kalabalik hucum eden takimlar ciddi sekilde rahatsiz ediyor Madridi. BBR uclusu genelde golge pres yapip onde beklemeyi tercih ediyor. Yine kanat akinlarina karsilik vermekte zorlaniyorlar bu yuzden.

Tapatalk

sonuca götürüp götürmemesinden bahsetmiyorum. madridin bu oynadığı oyun anlayışından nefret ediyorum. sonuca götürmesi ayrı birşey.

Madrid her rakibe karşı böyle oynasa tamam hak vere bilirim ama bu oyunu genelikle barcaya karşı uyguluyorlar.

Zaten kafa kafaya oynaya bilecek takım yok bu barcaya karşı.

Belki 45 dk deli danalar gibi full saha press yaparsan olur ki real bunu 20 -30 dk yap biliyor.

90 dk bu pressi hiç bir takım yapamaz. Öyle kondisyon yok insanda.

Barcayı bırak oynasın ve üstüne gelsin. Ceza saha cefresinde savunma pressini uygulayıp topu al ve konter ile vurmayı dene.

Başka formül yok. Barçadakiler top göstermiyor rakibe resmen ceza alanına kadar.

Barça taraftarı şimdi forumda o gitsin bu gitsin futbolculara yeteneksiz transfer şart başlıkları açıyorlardır kesin :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir daha allah bu fikret isimli spikere düşürmesin

Arkadaş bir spikerin sesi bu kadar mı insanın kulağına tecavüz eder

Üst Alt