Cem Sultan Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Sakatlandı

Cevap: Cem Sultan Sakatlandı

Bu takım lanetlendimi, şanssızmı, bilerekmi oynamıyorlar, Allah bizi mi cezalandırıyor anlamadım gitti.

Oynatacaktı demek kolay ya , bende derim biri sakatlandıktan sonra onu oynatacaktım diye , Antalya ve Trabzon maçlarında neden oynatmadın Bulent hoca ??? Bide o maçlara forvetsiz çıktık , şimdi kimse masal anlatmasın.

Valla artik futbolculari, kulüp calisanlari filan hadim etsinler bisey yapsinlar ya :) Bu nasil istir anlamadim gitti ya. Allahim yarabbim ya

Ah be Cem. Forma altında göremeden gidenlerden olma sende. Saçımızı başımızı yolarız gidince.

hay allahim bana sabir ver! nedir len bu cektigimiz? caysindan doktora kadar herkese kapi gösterilsin. yetti artik!

Şansın böylesi bir lanet var üzerimizde kime ne yaptılarsa artık acısı bizden çıkıyor. Başka hiç birşeye bağlayamıyorum ben artık bunu paranormal olaylar kesin var arkadaş kesin!

ABDEST ALIRKEN OKUNACAK DUALAR

1) Abdeste başlarken eûzu besmeleden sonra:

"Elhamdu lillahillezî ce'ale'l-mâ'e tahûran ve ce'ale'l-islâme nûra!"

(Suyu temiz, islamı nur kılan Allah'a hamdolsun)

2) Ağıza su verirken:

"Allahumme eskınî min havdı nebiyyike ke'sen lâ azma'u ba'dehû ebedâ"

(Allah'ım, bana peygamberinin havuzundan öyle bir kadeh içir ki, ondan sonra bir daha susamıyayım)

3) Burnuna su verirken:

"Allahumme lâ tuharrimnî râyihate na'imike ve cinânike"

(Allah'ım, bana ni'metinin ve cennetlerinin kokusunu haram kılma)

4) Yüzünü yıkarken:

"Allahumme beyyid vechî bi-nûrike yevme tebyeddu vucûhun ve tesveddu vucûh"

(Allah'ım, bazı yüzlerin beyazlanacağı, bazı yüzlerin kararacağı günde yüzümü ağart)

5) Sağ kolu yıkarken:

"Allahumme a'tınî kitabî bi yemînî ve hâsibnî hisâben yesîrâ"

(Allahım kitabımı sağ tarafımdan ver ve hesabımı kolaylaştır)

6) Sol kolu yıkarken:

"Allahumme lâ tu"tınî kitâbî bi-şimâlî velâ min-verâ'i zahrî velâ tuhâsibnî hisâben şedîdâ"

(Allah'ım, kitabımı sol tarafımdan ve arkamdan verme, beni zor bir hesaba çekme)

7) Başı meshederken:

"Allahumme ğaşşinî bi-rahmetike ve enzil aleyye min berakatik"

(Allah'ım, başımı rahmetinle ört, üzerime bereketlerini indir)

8) Kulakları mesederken:

"Allâhumme'c'alnî minellezîne yestemi'ûne'l-kavle fe-yettebiûne ahseneh"

(Allah'ım, beni, sözü işitip sözün en güzeline uyanlardan eyle)

...........

Hayda : / Bu ne şimdi ya.Tam oynayacak bu hafta anıl ve cem gibi isimler diyoruz,seviniyoruz sonra sakatlık haberi.:(

ya biz zamaninda birinin hakkinimi yedik... serrefsizlikmi yaptik ? Dünyada bukadar sakatlik veren veya sanssiz olan takim YOK.

Üst Alt