Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Hesap gerçek ustadlarim. Çocuk fotorgraf falan yolluyordu Berk'e. Ama Servet çocuga vurmussa gerçekten derhal kovulmali bu klüpten. Kendini ne zannediyorda gencecik cocugu dovmeye kalkisiyor?

Galatasaray camiasının geldiği duruma bak nerede o eski galatasaray! Ne büyüğün küçüğe saygısı var ne küçüğün büyüğe. Biri antrremanda sallıyor biri twitter da. Cem istediği kadar haklı olsun şuan yazdıkları yanlış reklam etmeye ne gerek var. O kutsal formanın bilincindesin madem ne diye karaktersiz adamların ağzına laf veriyorsun. Herşey bitmiş abi klüpte şaka gibi. Tekrar diyorum sonuna kadar haklı da olsa ki haklı kabul ama bunu yapmaması lazım!

Veee bunu duyan Bülent Ünder, haftasonu Servet'i kaptan, Cem Sultan'ı A2'ye yollar.

Floryanın çivisi çıkmış gerçekten de.Orayı anca Terim toplar toplayabilirse

Hesap gerçek ustadlarim. Çocuk fotorgraf falan yolluyordu Berk'e. Ama Servet çocuga vurmussa gerçekten derhal kovulmali bu klüpten. Kendini ne zannediyorda gencecik cocugu dovmeye kalkisiyor?

Niye vurmuş hocam. Neden. Ben vursun demiyorum. Tabi ki vurmasın ama neden olmuş olay. Bence anlamadan dinlemeden yorum yapmayın. Sonuçta olay çok üzücü.

Bu Servet Yaser'e de yumruk atıp çocuğu bayıltan adam.Şampiyon olduğumuz yıl Mehmet Topal ve Arda Turan'ı saha içinde hüngür hüngür ağlatan adam.Hiç şaşırmadım.

Cem'e bak yaa. Tam forma bulacak yaptığı şeye bak. Sokucam bu twitter a da face e de. Bilardo oynayın lan, langırt oynayın. İşiniz gücünüz face cart curt. Sinirimi alt üst ediyolar.

Twitter hesabını takipçi olmayanlara kapatmış,onaylamadan da takipçi olamıyoruz.Yazıları görenler ss alıp koyarsa iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt