Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya Aşk Yaşıyor!

4 kişi diye düzeltirsen yok bir de yorganın altı şartı var. Anlamadığınız o zina ile suç isnadıdır. Yoksa zaten türkiyede akp serbest bıraktı Yunanistanda da suç değil yani koyduğun şerhin bir manası yok üstat...

Ciddi ciddi cem yılmazın hatunla birlikte olmadığını savunuyor olamazsın yoksa değil mi üstat ;)
Düşünmek ile bunu dillendirmek arasında ince bir çizgi var ben düşünme tarafındayım.

Sen en başında ahlak dediğin için bu konuşmayı yapıyoruz yoksa istediğini düşünüp dillendirmekte özgürsün, o da senin özgürlüğün.
Ahlak demedim ahlakı önemsemiyorlar dedim :) neyse üstat ifade özgürlüğüme salık verdiğin için teşekkür ederim maça bakalım mı benim motivem bir fenerliyi gömmekti şimdi fener puan kaybederse daha çok fenerli gömülecek bir dua filan edelim müsaadenizle ;)

kaliteden anlıyor bu herf
Kaliteden biz de anlıyoruz sayın adminim eğerbişin sırrı buysa :ubulut:

Bak bir başka örnekte ben vereyim, şu aşağıdaki resimdekiler birlikteymiş. Allah mesut etsin.

5e439d955542850e7855dd3e.jpeg

Ama şimdi bu adam zengin olmasa bu kaliteli kız ile birlikte olma ihtimali var mı?

Malesef dünyada çok yalan dolan var. Bu adamlar kendilerine bu kızın benle ne işi var diye sormadan faydalanmaya dalıyorlar. Alan memnun, veren memnun, herkes üç maymunu oynuyor. Davul bile dengi dengine atasözü bu devir için hükümsüz.

Bak bir başka örnekte ben vereyim, şu aşağıdaki resimdekiler birlikteymiş. Allah mesut etsin.

Ekli dosyayı görüntüle 71634

Ama şimdi bu adam zengin olmasa bu kaliteli kız ile birlikte olma ihtimali var mı?

Malesef dünyada çok yalan dolan var. Bu adamlar kendilerine bu kızın benle ne işi var diye sormadan faydalanmaya dalıyorlar. Alan memnun, veren memnun, herkes üç maymunu oynuyor. Davul bile dengi dengine atasözü bu devir için hükümsüz.
Takildigi kadinlar sadece fiziken degil
Kultur akıl vs acilardan da ortalama ustu
Gidip aptal ama güzel popcuyla takilmiyor mesela

ub.mesaji

Ekli dosyayı görüntüle 71634

Kadınlar, genetik olarak hipergamiye yatkındır dostum.

Üst Alt