Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu

Cevap: Cemal Nalga Konusu | İdari ve Teknik kadro kovuldu

Yönetim gereğini yapmalı cezalar açıklanmadan ligden çekilmeli taraftarın beklentisi bu tarzında bişeyler dedi.104 yıllık bir kulübe bu değermiydi.Maçı kazansan nolur kazanmasan nolur tarzı baya iyi konuştu.

Turgay Demirel fbtv'ye yorum yapıyor bu olayla ilgili Allahım herkes mi düşman bize?Klübümüz federasyonu beklemeden kendi cezasını kendisi vermeli bu mahlukların eline kalacağımıza paşa paşa gideriz ikinci lige.

Okan Çevik Milli duygulardan böyle bir şey yaptık demiş.

Sanki Yunanlılara Ermenilere karşı yapıyorlar maçı ki onlara karşı yapsalar bile ne alaka? İnanmıyorum artık ben bu adamın samimiyetine.

yazıklar olsun Galatasaray'ın ismini lekelemeye utanmıyomusunuz inş. ligden omur boyu ihrac ederler akılları baslarına gelir milletin agzına sakız olcaz

Ben daha hayatımda böyle salakça birşey görmedim,dandik bir hazırlık maçı yüzünden -öyle bir dandik maç ki o maçı oynayanlar bile 10 gün sonra kaç kaç bittigini unuturdu- çok büyük ceza yiyecegiz.

Hazırlık maçında nasıl bir gereklilik olduğunu anlayamadım, yani uzunsuz oynasak 30 sayı fark yesek ne olurdu sanki. Gerçi Galatasaray basket takımında 5 numara olarak sadece Cemal'in olmasıda ayrı bir rezalettir zaten. Hüseyin Beşok'u da parasızlıktan kaybettik. Bayan şubesinin sponsoru bile yok. (Avrupa'da final oynamalarına rağmen) Şubeyi doğru düzgün yönetecek, mümkünse lise torpili olmayan o mevkiyi hakeden insanların gelmesi lazım.

İnşallah seçim öncesi Adnan Polatı etkilemez boyle bır olay, ınsanın ıcınden komplo olabılırmı sorusu gelıyor

İnşallah seçim öncesi Adnan Polatı etkilemez boyle bır olay, ınsanın ıcınden komplo olabılırmı sorusu gelıyor

Dünden beri bunu düşünüyorum. Kulup düzlüğe çıkmaya başladı , stad problemi çözümlendi , iyi takım oluşturulmaya başlandı veeeee

Liselilerin tekrar iştahı kabardı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dünden beri bunu düşünüyorum. Kulup düzlüğe çıkmaya başladı , stad problemi çözümlendi , iyi takım oluşturulmaya başlandı veeeee

Benim de burnuma pis kokular geliyor. Yani boylesine buyuk bir camianin basket takiminin kocunun, bu kadar buyuk bir hatayi goz gore gore yapacagini zannetmiyorum. Adnan Polat'a karsi yapilmis bir komplo olabilir. Bekleyelim, gorelim. Adnan Polat'a taraftar sahip cikmalidir bu arada. Ozhan Canaydin zamanina, Inamotolara, Carruscalara, ikinci ligde surunen bayan basket takimina donmek istemiyorsak.

Hazırlık maçında yapılan birşey yüzünden klubu de kapatıp gidelim oldu olucak.

Ki bu arada belirtmek istiyorum; ben Galatasarayı sadece futbolda destekliyorum bide superlig formulada :D Açıkcası basketbol benim ilgimi çekmiyor diyelim ki yani bu şekilde basketbol şubesinin yaptığı birşeyi sanki tüm klubun sorunuymuş gibi yansıtmaları çok mantıksız. Şimdi GS superlig formula takımı diyelim ki motorsporları kurallarını ihlal etti ceza aldı nolucak bunlar gene yaygara mı yapıcak siz şöylesiniz bilmemne diye.

'Cemal Nalga' skandalı sonrası G.Saray camiası ayağa kalktı.

‘KİMSE BÖYLE YÖNETMEDİ!’

“Sorumlu yönetici kimse tespit edilsin. Profesyoneller, sorumlu yöneticinin haberi olmadan hareket edemezler. Böyle bir şeyi tarihte ne duydum ne işittim ne de ima edildi. Burası Sarımsakspor mu? Burası Galatasaray Spor Kulübü. Bizim zamanımızda küme düştük ve çıktık. Ama böyle bir rezaletin içinde asla olmadık. Bu yapılanlar tavla oynarken bile yapılmaz. Osman Solakoğlu dönemlerinden ne hallere geldik? Eğer bir büyük kulübü ‘sokak’ yönetmeye çalışırsa böyle ezilirsin. Tribünlerin altında kalırsın. Galatasaray’ı bugüne kadar hiç kimse böyle yönetmedi.” ÖZHAN CANAYDIN (Eski başkan)

‘BU OLAY BÖYLE KAPANMAZ’

“Rezalet. Bundan başka ne denilebilir. Olacak iş değil. Bu olay böyle kapanamaz. Yöneticiler profesyonellere kurumsal terbiyeyi yansıtamamış. Onları göndermekle bu dava kapanmaz.” FARUK SÜREN (Eski başkan)

‘BU İŞ BİZİ UTANDIRDI’

“Çok nahoş bir olay. Galatasaray tarihinde olmayan bir şey. Bu olay bizleri utandırdı. Eski başkanlarla sürekli diyalog içerisindeyiz. Gelecek hafta olağanüstü toplantıda bunu masaya yatıracağız. Çarşamba günü olayı enine boyuna tartışacağız. Belki yönetim kuruluna tavsiyeler çıkacak. Kulübümüz için farklı bir şey. İlk defa kulüp tarihinde böyle bir olay yaşandığı için üzerinde önemle duruyoruz.” İRFAN AKTAR (Divan kurulu başkanı)

‘G.SARAY’A KARŞI SABOTAJ!’

“Bu hareket G.Saray’a çamur atmak için bilinçli düzenlenmiş bir tezgahtır. Olay bir sabotajdır. Almanya’daki özel maçta Cemal oynasa ne olur, oynamasa ne olur? Şaka gibi... Bir hazırlık maçında ‘kaçak’ oyuncu oynatmanın getirisi yok. Hadi F.Bahçe’yle şampiyonluk maçı oynarsın ve kazanmak adına hırsa kapılıp kahraman olmak adına bunu yaparsın. Aklı başında birinin yapacağı iş değil! Yöneticiler bunu araştırsın. Ben de işe el atacağım ve bu işin kokusu 15 güne kadar ortaya çıkacak.” MEHMET CANSUN (Eski başkan)

‘YÖNETİMDEN HABERSİZ OLMAZ!’

“Galatasaray gibi bir kulüp sahtekârlık yapmış durumda. Buna kayıtsız kalmamız mümkün değil. Eğer yönetimin bu olaydan haberi varsa çok vahim. Haberleri olmadan böyle bir şey yapıldıysa daha da vahim. Bu camia bunu hak etmiyor. Ama bu olay, camianın sırtına yapışmış durumda. Bana göre bu işi yönetime danışmadan yapmalarına olanak yok. Yönetim bu olayı dün mü öğrendi? Daha şubelerine hâkim değiller. Kulübün marka imajı zedelendi.” ALİ DÜRÜST (Eski yönetici)

‘TÜRBÜLANSA GİRDİK’

“Artık bundan sonra maçları izleyin. Basketbolda, futbolda, voleybolda, her branşta neler yaşayacağız. Bize hep bunu hatırlatacaklar. Şu anda tam bir türbülansa girdik. İnşallah kazasız, belasız bunu atlatırız. Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım Bey, Hakan Kutlualp olayında istifasını isteyip noktayı koymuştu. Şimdi Adnan Polat da bu duruşu sergilemeli. Marka değeri rezil oldu. Şimdi büyük tehlike kapıda. Ya sponsorumuz çekilirse?” REFİK ARKAN (Eski yönetici)

Renkdas, ben eminim ki olmayacak birsey degil senin bu dusundugun. Benim de goruslerim bu yonde acikcasi. Ancak lutfen liseliler ile "liseci"leri ayirt edelim. Liseli, lisesiz ayrimi yok. Eski baskanlarimizdan birinin cok aktif gorundugu "liseci" bir grup var ve ne yazik ki yahu bu adamlar boyle sey yapmaz diyemiyorum, icin icin yapabileceklerini biliyorum.

Insallah suphelerinde hakli degilsindir. Bir Galatasaray'linin sirf kendi cikarlari icin camiamiza boyle bir leke surulmesine alet olabilecegine inanmiyorum, inanmak da istemiyorum.

Arkadaşlar tahminen alacağımız cezalar

1)Ligden düşürülmeyeceğiz veya ihraç edilmeyeceğiz

2)Şu ana kadar oynadığımız maçların hepsi 20-0 hükmen mağlubiyetimizle tescil edilecek

3)Bu cezada adları geçen oyuncu ve teknik kadromuz 3 yıl ceza alacak.

Arkadaşlar tahminen alacağımız cezalar

1)Ligden düşürülmeyeceğiz veya ihraç edilmeyeceğiz

2)Şu ana kadar oynadığımız maçların hepsi 20-0 hükmen mağlubiyetimizle tescil edilecek

3)Bu cezada adları geçen oyuncu ve teknik kadromuz 3 yıl ceza alacak.

ligden düşürülmemek senın içine sinecek mi?bu rezillik nasıl kapatılacak.yıllarca dillerden düşmeyecek..

Üst Alt